אשתו של טי ג'יי הולמס, מרילי פיביג: עבודה, פרטי נישואין

בוקר טוב אמריקה אִישִׁיוּת טי ג'יי הולמס היה נשוי לאישה מרילי פיביג במשך יותר מעשור. המשיכו לגלול כדי ללמוד על מרילי ועל מערכת היחסים שלה עם העיתונאי.

מי היא אשתו של טי ג'יי הולמס, מרילי פיביג?

מרילי היא עורכת דין להגירה ששימשה גם כמנהלת הגיוון הראשית של הצילו את הילדים מאז יוני 2021.

ילידת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, מרילי עברה לאמריקה עם משפחתה כשהייתה רק בת 5.

היא עסקה בדיני הגירה במשך יותר מעשור לפני שעברה לקריירה ארגונית. עבודתה התאגידית הראשונה הייתה ראש סגל ב-Roc Nation לפני שקיבלה על עצמה את התפקיד עם Save the Children.

לדבריה אינסטגרם בחשבון, יליד אפריקה נמצא גם בחבר הנאמנים מועצת הנאמנים של התיכון העצמאי בברוקלין ומשמשת כמנטור ל- Unlock Her Potential.

כמה זמן טי ג'יי הולמס ומארילי פיביג נשואים?

מרילי ו-TJ קשרו את הקשר ב-1 במרץ 2010, במהלך טקס בממפיס, טנסי. בני הזוג קיבלו את פניהם של ילדם היחיד המשותף, הבת סבין, בינואר 2013.

כמה פעמים טי ג'יי הולמס התחתן?

לפני נישואיו למרילי, היה נשוי לעיתונאי ה-CNN לשעבר איימי פרסון עד גירושיהם בשנת 2007. הזוג לשעבר חלק בן ג'יידן הולמס ובת בריאנה הולמס.

האם טי ג'יי הולמס מנהל רומן עם קונצ'ר "GMA" איימי רובך?

ב-30 בנובמבר, דואר יומי פרסם תמונות של TJ ושלו GMA קונצ'ר איימי רובך נראה נעים בכמה הזדמנויות בילה בבר בניו יורק, במהלך סוף שבוע רומנטי בצפון מדינת ניו יורק ובמהלך נסיעה באובר.

"כולם יודעים שאיימי וטי.ג'יי היו חברות קרובות כבר הרבה זמן, רצות יחד ואפילו מתרועעות כרביעייה עם בני הזוג אחת של השנייה", אמר מקור לאוזן על הרומן הנחשד שלהם.

בוקר טוב אמריקה

מקורבים הוסיפו כי הידידות הקרובה של TJ ואיימי הפכה לרומנטית ביוני כשהיו בלונדון בצילומי יובל היהלומים של המלכה עבור ABC. הזוג עבד יחד על GMA מאז 2020, כאשר ידידותם מודגשת לעתים קרובות במהלך קטעים שונים. אף אחד מהצדדים לא אישר אם הם מעורבים רומנטית או רק חברים קרובים. עם זאת, איימי פרסמה לאחרונה על בעלה ביולי 2022 באינסטגרם ומאז נצפתה ללא טבעת הנישואין שלה.

בעוד TJ נשוי למרילי, איימי הייתה נשואה לה אנדרו שו מאז 2010.

נציגי TJ ואיימי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור