אשתו של ירמיהו דוגר חנה בהריון, תינוק מס' 1

ברכות מסודרות! סומך על אלום ירמיהו דוגראשתו של, האנה דוגר (לבית ויסמן), בהריון ומצפה לתינוק מס' 1.

"מהרפתקאות ספונטניות ופרויקטי עבודה במהלך השנים האחרונות ועד לדייטים הכי מתוקים ואז יצירת בית ביחד, אתם החלק המוחלט האהוב עליי בכל יום ויום", כתבה האנה, בת 26, תמונה עמוסה ב-PDA עם בעלה, 23, דרך אינסטגרם ביום שלישי, 30 באוגוסט. "אלוהים בירך אותי מעבר למה שאי פעם חלמתי אפשרי ואני לא יכול לחכות לראות אותך כאבא!!"

השניים לבשו כובעים מקסימים עם הכיתוב "אמא" ו"אבא" בחזית.

בני הזוג קשרו את הקשר במרץ בכנסייה הבפטיסטית הראשונה בפלטסמות', נברסקה, חמישה חודשים לאחר שהכריזו על חיזורם.

ירמיהו דוגר/אינסטגרם

"היום היה יום מושלם, כשעמדנו מול המשפחה והחברים שלנו והקדשנו את חיינו זה לזה", אמר הצמד בהצהרה ל Us Weekly בזמן. "זה היה שיא כל כך יפה של כל כך הרבה תפילות, חלומות ורצונות! כפי שראינו את ידו החסד של אלוהים בקירוב חיינו, אנו נרגשים לראות כיצד הוא ימשיך לכוון את דרכינו. אנחנו מצפים לשתף אתכם במסע הנישואין שלנו. תודה שחלקת את השמחה שלנו!"

ירמיהו וחנה אספו את רישיון הנישואין שלהם שבוע לפני החתונה והיו להוטים להתחיל את חייהם החדשים יחד לחגוג עם משפחותיהם.

"כשכל האחיות שלי היו בעיר, הצלחנו לערוך חופשת לילה/מסיבת רווקות", כתב המוזיקאי אינסטגרם מצגת בפברואר. "זו באמת הייתה התקופה הנפלאה ביותר!! משפחה וחברות הן מתנה שאני מאוד מעריך אותה. אהבתי את הזמן עם האחיות שלי ואהבתי לבנות מערכות יחסים עם האחיות של ג'ר! הם מדהימים ולמדתי כל כך הרבה מכל אחד מהם!!”

ירמיהו עקב אחר מסורת החיזור המשפחתית שלו בכל הנוגע לחנה.

"חיזור הוא באמת מחכה לזה שיש לאלוהים בשבילך ולהתפלל לאורך כל התהליך", הסביר ג'ים בוב, אביו של ג'רמיה, במהלך 2014 היום רֵאָיוֹן. מישל הסכימה והוסיפה, "זה באמת בוחן את האדם ושוקל, 'האם זה יהיה הבחור שאני רוצה שיהיה האבא של הילדים שלי?'"

ירמיהו הציג את השאלה לאשתו כיום בינואר, כורע על ברך כשהוא מוקף בעלי כותרת של ורדים אדומים ביעד נופי.

"היא אמרה כן!!!! האנה, להכיר אותך בשנה האחרונה היה כל כך מדהים! אני אפילו לא מוצא את המילים לתאר את זה", הראשון 19 ילדים וספירה כוכב כתב. "את הדבר הכי טוב שקרה לי אי פעם, ואני לא יכול לחכות להתחתן איתך. אני אוהב אותך!!"

הוא המשיך, "תודה לכל מי שעזר להפוך את היום לאפשרי!! משפחת ויסמן וג'ד וקייטי הלכו מעל ומעבר כדי להפוך את זה למיוחד".

"כן!!!! אלף פעמים, כן!!!" חנה כתבה בכיתוב שלה לצד תמונות יפות שצולמו במהלך הצעתו המשוכללת. "ליצור איתך זיכרונות זה האהוב עלי ואני לא יכול לחכות לבלות כל החיים ביצירת עוד. אתה תשובה לתפילה, הגשמת חלום, אהבת חיי והחבר הכי טוב שלי. אני אוהב אותך, ירמיהו!"
בעקבות החתונה, ג'רמיה והאנה החליטו לעבור לארקנסו.קישור מקור