בגדי ים של Duggar, בגדי ים 'בוגרים' לובשים אל הבריכה

בגדי ים של Duggar, בגדי ים 'בוגרים' לובשים אל הבריכה

הדוגארים אולי הרגיעו את קוד הלבוש שלהם במהלך השנים, אבל אל תצפו לראות אף אחד מהם בביקיני בזמן הקרוב.

המחויבות של המשפחה לצניעות משתרעת אפילו לתוך בגדי הים שלהם, מה שאומר שהם נוטים יותר ללבוש חצאית ארוכה וחולצת טריקו בחוף הים יותר מכל דבר אחר.

בזמן ג'יל דילארד (לבית דוגאר) אולי שברה את התבנית על ידי דגמנת בגדי ים מודרניים יותר באינסטגרם שלה, כל השאר עדיין די מכופתרים.

המשפחה למעשה לא מגיעה לחוף כל כך הרבה פעמים. בפרק ביולי 2020 של הסרט שבוטל כעת סומך עלהורים ג'ים בוב ו מישל דוגר גילה שחלק מהילדים שלהם אפילו לא למדו לשחות. כשהנכדה פליסיטי למדה את שיעור השחייה הראשון שלה, Jinger Vuolo גילתה שגם היא רק רק מתחילה ללמוד.

"יש לי חבר שלימד אותי לשחות", הסבירה בתוכנית. "היא למדה ממדריך כמו איך ללמד את הילדים שלה, ולכן היא לימדה אותי."

ג'ים בוב הסביר שהילדים הראשונים שלו כולם למדו שיעורים, אבל התרגול התפוגג ברגע שהיו להם יותר ילדים לפקוח עליהם עין. לג'ינגר, הילד השישי של דוגאר, מעולם לא הייתה הזדמנות ללמוד באופן רשמי.

כשהמשפחה גדלה, הם עברו לבסוף לבית עם בריכה, וכמה מהילדים הצעירים למדו שם. לגבי הילדים האמצעיים, ובכן, היה להם מזל. "יש כמה מהם שכנראה לא מרגישים ממש בנוח להיכנס למים," אמרה מישל.

בעבר, בני הזוג דוגר נטו להתרחק מחופים ואגמים ציבוריים לרוב.

אף על פי שהם נהנו מדי יום במים, הם הקפידו להימנע ממצבים שבהם ניתן היה להונות את בני המשפחה הגברים על ידי ראיית אישה לבושה בצורה כזו שעלולה "לעורר רצונות שלא ניתן להגשים בצדק". זה אומר שכל הטיולים לחוף הים שבהם הם עלולים להבחין במישהו בטנקיני היו מועטות.

למרות זאת, המשפחה חובבת עשה זאת בעצמך תמיד רצתה להרכיב מגלשה מאולתרת בבית או להיות קצת ערמומית ביצירת בריכת שכשוך משלהם.

בעקבות זמנם בתוכנית, הדוגארים הגיעו לחופים ולאגמים לעתים קרובות יותר. בפברואר 2021, ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) שיתפו תמונה משפחתית מהטיול שלהם בפלורידה.

פרסמה תמונה על חוף הים, ג'סה, שלבשה חצאית ארוכה נשפכת, כתבה בכיתוב, "נסענו לפלורידה לחתונה של חבר בסוף השבוע האחרון, ובסופו של דבר עשינו מיני חופשה מהטיול שלנו! הילדים התפעלו מהיופי של החוף!"

בינתיים, יאנה דוגר הצצה לטיול שלה בביבר לייק בארקנסו, ושיתפה תמונה שלה רוכבת על אופנוע ים, לכאורה בחולצה אדומה ומכנסיים קצרים. "מרגיש כמו קיץ!!" היא כינתה את הסידרה בצילומים.

ג'יל, לעומת זאת, הרחיקה לכת עד כדי שותפה עם "בגד הים האהוב עליה מחברת הלבשה פעילה", ואף דיגמנה את בגדי הים בעצמה בפוסט בספטמבר 2021.

בדוק את הגלריה למטה כדי לראות את המקרים שבהם כוכבי TLC לשעבר הלכו לשחות ולקבל הצצה למה שהם לבשו.

קישור מקור