בדיחות גוונדלין בראון של נשות האחות על קודי, הפיצול של כריסטין

להפיק את המרב ממצב קשה. נשות אחות כוכב גוונדלין בראון התבדחה על הטבה אחת שחוותה בעקבות הוריה קודי בראון ו כריסטין בראוןפיצול של.

"כשההורים שלך מתגרשים ואתה מקבל את שאריות התהילה שלהם", כתבה גוונדלין, בת 21, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום חמישי, 15 בדצמבר, לצד תמונה שהראתה לפרופיל שלה יש כעת סימן ביקורת כחול לצד שמה. "כלבות מאומתות."

ה TLC האישיות הקלה על המצב שנה לאחר מכן כריסטין, 50, הודיעה שהיא עוזבת את קודי, 53, בנובמבר 2021. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", מבשלת עם רק כריסטין המארח כתבה בזמנו באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדים היפים שלנו לתמוך במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

לאחר שהם נישאו רוחנית ב-1994, הזוג לשעבר קיבל את פניהם של ילדים אספין, מיקלטי, פאדון, יסבל, גוונדלין ו באמת.

למרות הפיצול לפני יותר משנה, הפרידה שלהם שיחק לאחרונה בעונה 17 של נשות אחות.

מקור אחד למתח בין קודי לכריסטין הגיע ממנו מערכת היחסים הקרובה שלו עם אשתו הרביעית, רובין בראון.

"אני חושבת שיש לו אישה אהובה ובגלל זה כל זה הוא כמו שזה", הודתה כריסטין במהלך פרק בספטמבר 2022. "וכנראה, אני לא מתייחס אליה מספיק טוב."

מוקדם יותר בפרק, היא וקודי התווכחו על מצב מערכת היחסים ביניהם.

"אתה לא מעוניין בנישואים אינטימיים איתי, הייתי", אמרה כריסטין לפטריארך בראון. "אני לא מעוניין בנישואים אינטימיים איתך יותר, גם אם היית אומר בשלב זה, נוכל להיות שוב אינטימיות, לא הייתי מאמין לרגע."

אם לשישה ילדים הסבירה אז שהיא ראתה בעבר נישואי רבים כ"מדהימים", אם כי רגשותיה השתנו כשהחלה להרגיש "עקורה".

באדיבות גוונדלין בראון/אינסטגרם

"תפסיק להפנות את האשמה אליי. לך ולי יש אינטימיות ואהבה במערכת היחסים. אני מצטער שזה מותנה בהתבסס על היותו חלק ממשפחה ברבים,” השיב קודי. "גם אם היית אומר שאתה אוהב נישואי רבים, אתה תהיה מסור לזה – לא הייתי מאמין לזה לרגע."

קצת יותר משנה אחרי שכריסטין חשפה שהיא עזבה את קודי, בקשר פרסמה את החדשות ג'נל בראון סיימה את נישואיה הרוחניים עם אב ל-18 אחרי 29 שנים ביחד.

הדרמה המשיכה כשאשתו הראשונה של קודי, מרי בראוןהודיע ​​שכן סיימו את נישואיהם במהלך קליפ טיזר לסיפור הקרוב, נשות אחיות: אחד על אחדשישודר ביום ראשון, 18 בדצמבר.

קישור מקור