בודה מילר, מורגן בק בן אשר סובל מהתקפי חום

בודה מילר ואישה מורגן בק מחבקים את הקטנים שלהם קצת יותר חזק אחרי שהבן אשר סבל מהתקף חום.

"החיים הולכים כל הזמן על חוט סכין וזה לא משהו שאנחנו לא מכירים", שיתפה מורגן, בת 35, דרך האינסטגרם שלה ביום שלישי, 20 בדצמבר. "אתמול, לאשר היה התקף חום שהפחיד אותנו עד מוות. לקחנו את אותו אמבולנס לאותו בית חולים שאליו לקחנו את אמי, אבל הפעם, יצא לנו לעזוב עם הילד שלנו".

באדיבות מורגן בק/אינסטגרם

על פי מאיו קליניק, התקף חום הוא פרכוס בילד צעיר ובריא שנגרם על ידי חום. "למרבה המזל, פרכוסי חום בדרך כלל אינם מזיקים, נמשכים רק מספר דקות, ובדרך כלל אינם מעידים על בעיה בריאותית חמורה", מסביר האתר.

כוכב כדורעף החופים המשיך ואמר כי בנם "בבית וחזר לאני הרגיל שלו". "אני נזכר להאט את הקצב ולהבין את המתנות הקטנות של החיים במהלך תקופת החגים המטורפת הזו, כי כבר יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים", היא המשיכה בסטורי שלה, ואמרה, "זמן עם אלה שאנחנו אוהבים הוא כל מה שאי פעם יכולנו לבקש."

ביקורם של בני הזוג בבית החולים העלה טראומה שעברה כאשר איבדו את בתם, אמליין "אמי" גריר מילר, בתאונת טביעה ביוני 2018. בעקבות אובדן בתם בת ה-19 חודשים, הגולש האולימפי ואשתו הפכו דוגל בבטיחות במים על מנת למנוע ממשפחות אחרות לחוות את האובדן הבלתי נתפס.

"להיות הורה זה מפחיד מטבעו", אמר בודה באפריל 2019. "אתה מודאג לגבי האוכל שלך או זמן המסך שלך או מה שזה לא יהיה, אבל הדבר הראשון שיכול לקחת את הילד שלך, שבו שום דבר מהדברים האלה לא רלוונטי, הוא טְבִיעָה."

ארבעה חודשים לאחר מותה של אמי, מורגן ילדה את הבן איסטון ווהן רק באוקטובר 2018.

"[He’s helped us] כל כך הרבה", אמרה במהלך הופעה באפריל 2019 ב- היום איך איסטון עזר למשפחה להחלים. "למרות שזה לא ימלא את החור הזה, זה מוסיף עוד הרבה אהבה. וזו ברכה. וכדי שהילדים יוכלו לחוות את האהבה הזו שוב ואת החיים שאחרי המוות, זו דרך לרפא".

ילידת קליפורניה הודיעה בנובמבר 2019 שהיא ילדה בנים תאומים, אשר ואקסל מילר. השניים הם גם הורים לבת בת 13 חודשים, סקרלט אוליביה, ולבן נאש, בן 8. בודה הוא גם אב לנייט, בן 10, ולבת דייס, בת 14, ממערכת יחסים קודמת.קישור מקור