בחירת האנשים 'לא אפשרה' ל-G Flip לבוא

זריקת צל. מכירת שקיעה כוכב כרישל סטאוס הטיחה את פרסי ה-People's Choice, בטענה שהתוכנית "לא אפשרה" לה להביא את בן זוגה, G Flipבתור הדייט שלה.

"כל חבר צוות יחיד [was] מוזמנים ולחלקם היו פלוסים. הייתי מועמדת לכוכבת הריאליטי הטובה ביותר, ובכל זאת, הם אמרו לא", צייצה כוכבת נטפליקס, 41, לאחר תוכנית הפרסים של NBC ביום שלישי, 6 בדצמבר, והוסיפה שהיא "קצת על הרוטב" לאחר ש"גם אחת טקילות רבות."

ה רוקדים עם כוכבים אלום הוסיף, "בטח שזה אומר שלעולם לא אהיה מועמד שוב אבל בכנות FU."

קרישל הסבירה שהרכזים של האירוע אמרו לה בעבר שכל פלוס אחד שהיא רוצה להביא חייב להיות א מכירת שקיעה חבר שחקנים והיא "נלחמה" כדי לקבל הזמנה ל-G Flip, 28.

"לא ידעתי [until] הגעתי לשם שכולם הוזמנו. אז WTF היה הבעיה?!" היא כתבה בציוץ נפרד לפני שהוסיפה, "אם אתה מתכוון להזמין את כל צוות השחקנים של [Selling Sunset], [People’s Choice Awards]אז למה הפלוס אחד שלי היה צריך להיות חבר צוות או אחרת [I was] אמרו לי שאני לא מקבל פלוס אחד?? אם אף צוות אחר לא יזמין אז זה יהיה הגיוני אבל…"

המתווך הודה ש-G Flip יצא בסופו של דבר מחוץ למדינה במהלך הלילה של המופע הגדול וממילא לא היה יכול להשתתף, אבל כרישל רצה להביא את הנושא לידי ביטוי.

"אני מבינה, יש בעיות הרבה יותר גדולות", היא המשיכה. "אבל אלה הדברים שאנשים בדרך כלל לא אומרים בקול, אלא אם כן יש להם מספר קבלות התכתבות."

NBC לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה.

Chrishell ו-G Flip הפכו את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי במרץ ומאז הם מתחזקים. הזוג התחיל את הרומן שלהם לאחר ה בתהליך בנייה מערכת היחסים של המחבר עם ג'ייסון אופנהיים הסתיים בדצמבר 2021 כי היא רצתה להביא ילדים לעולם והוא לא. ה כל הילדים שלי alum הגיבה למעריצים שתהו מדוע היא פתוחה לצאת עם G Flip, למרות הפרש הגילים המשמעותי שלהם.

כריסטופר פולק/שטרסטוק

"כמו שאמרתי בתוכנית, אתה לא יכול לבחור מתי אתה נכנס לחייו של מישהו", כתבה באינסטגרם במאי. "במצב הנוכחי עם G… כן, הלוואי והיינו באותו שלב בחיינו ורצינו את אותם הדברים, אבל זה לא מפחית מהקשר העמוק שיצרנו."

קרישל הוסיפה, "בשבילי, זה קשור לאדם. זה קשור ללב שלהם. אני נמשך לאנרגיה גברית, ולא ממש אכפת לי מהי הצורה הפיזית. עם G, הם מזדהים כלא-בינאריים. … הם באמת מרגישים שהם שילוב. הם מזדהים משני הצדדים של הזכר והנקבה. אני אישית מוצא [it] מיקס כל כך יפה וכנראה בגלל זה התחברנו ברמה כל כך עמוקה כל כך מהר".



קישור מקור