ביג אד, מערכת היחסים של ליז 'רעילה', אומרים מעריצים

מביע דאגה. ארוס בן 90 יום אוהדים הטיחו אדוארד "ביג אד" בראון ואת ארוסתו אליזבת "ליז" וודס מערכת היחסים כ"רעילה" לקראת הופעת הבכורה שלהם על ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7 ביום ראשון, 28 באוגוסט.

ליז, 31, לקחה את זה אינסטגרם ביום שישי, 5 באוגוסט, לשתף תמונה של הזוג מתגפף, אשר לוותה בכיתוב ארוך המצטט את המילים מ סופיה קרסון'השיר של "I Hate the Way".

זמן קצר לאחר שליז העלתה את התמונה, המעריצים מיהרו למדור התגובות כדי להטיח את מערכת היחסים שלהם. "זו ילדה כל כך רעילה ביחסים 😕, תהיה בטוח", כתבה אחת. אחר הוסיף, "ילדה יפה … מגיע לך כל כך הרבה יותר טוב ויותר."

ההערות המודאגות נמשכו כשמשתמש אחר באינסטגרם כתב, "הקשר הזה רעיל ואתה אפילו לא יכול לראות את זה".

אד, 57, הכיר לצופים את ליז בעונה 1 של הספין-אוף Discovery+, 90 יום: חיי הרווקות. הם אישרו את הפיצול שלהם במהלך ספר עונה 1, שבו ליז הסבירה שאד התקדם מהר מדי במערכת היחסים שלהם. בני הזוג התחברו מחדש במהלך העונה השנייה והם הודיעו על אירוסיהם המהירים זמן קצר לאחר מכן.

באדיבות אד בראון/אינסטגרם

בספטמבר 2021, הזוג עורר שמועות על אירוסין כאשר נראה היה שהיא עונדת טבעת יהלום בזמן שבילתה עם אד בסנטה ברברה, קליפורניה. אד גם הציג את ליז בתור "הארוסה היפה" שלו במהלך הבילוי.

אד וליז אישרו מאוחר יותר את חדשות האירוסין שלהם בזמן ששוחחו איתם אֲנָשִׁים בנובמבר 2021. באותו זמן, בני הזוג חשפו שהם התחברו מחדש כאשר ליז הגיעה לאד לאחר שהכלב שלו טדי מת באותו אוגוסט. אד הזמין אותה לביתו לארוחת ערב, שם שוחחו על מערכת היחסים ביניהם והוא שאל אותה אם הוא האדם שלה "לנצח".

אד וליז חוו מחסומים רבים במערכת היחסים שלהם, כולל בתו, טיפאני בראוןהביעו דאגות לגבי פער הגילאים הגדול שלהם.

טיפאני היא לא האדם היחיד בחייו של אד שהביע דאגה לגבי מערכת היחסים שלו עם ליז. במהלך ינואר 2022 ספר לכל, שלהם ארוס ל-90 יום: חיי רווק קוסטארים ביקרו את הזוג על מערכת היחסים שלהם לסירוגין וציינו שהם נפרדו מספר פעמים מאז שהחלו לצאת בתחילת 2021.

הזוג אמור לחזור לזכיינית TLC כחלק מעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?, שם המעריצים יוכלו לעקוב אחר מסע האירוסין שלהם. העונה גם מבטיחה לתעד כיצד הם מנווטים בבעיות האמון שלהם לפני שייקשרו.קישור מקור