ביג אד נטו שווי, איך הוא מרוויח כסף

עושה בנק! ארוס בן 90 יום כוכב אד "ביג אד" בראון הפך לאחד הכוכבים הגדולים ביותר של TLC כאשר ערך את הופעת הבכורה שלו בזכיינית בעונה 4 של TLC's ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עם לשעבר ורד וגה בשנת 2020, ויש לו שווי נקי גדול להשוות! המשיכו לגלול למטה כדי לגלות כמה כסף הוא מרוויח, המשכורת שלו ועוד.

מהו השווי הנקי של Big Ed?

השווי הנקי של ביג אד מוערך ב-800,000 דולר, לפי מספר חנויות.

איך ביג אד מרוויח כסף?

לפני ש-Big Ed ערך את הופעת הבכורה שלו בטלוויזיה בריאליטי, הוא עבד בשתי עבודות בתחום היצירתי. הייתה לו קריירה כצלם מקצועי וההופעה השנייה שלו הייתה בעיצוב פנים. הוא עבד על עיצוב ושיפוץ מטבחים בסטודיו אירופה LEICHT בסן דייגו.

עם זאת, לא ברור אם אד עדיין שמר על עבודת היום שלו לאחר שעשה את זה בגדול בטלוויזיה. הפעם האחרונה שבה הזכיר את עבודת עיצוב הפנים שלו במדיה החברתית הייתה ביולי 2021, כשהציג את הלפני והאחרי של אחד הפרויקטים האהובים עליו. "העיצוב המחודש למטבח פריטו, אחד העיצובים הטובים ביותר שלי," הוא כיתוב TikTok.

באשר לקריירת הצילום שלו, אד רמז שהוא פרש מהתחום במהלך סצנה שבה לימד את ארוסתו ליז וודס איך לצלם תמונות דוגמנות בפרק מספטמבר 2022 של ארוס 90 יום: באושר ועושר עונה 7.

"עשיתי את זה בערך 18 שנים והצלחתי למדי, והפכתי לסוג של צלם שער אופנה", אמר אד בכתב וידוי. "אז יש לי שש עטיפות תמונות על שמי."

מהי משכורת '90 יום הארוס' של ביג אד?

ביג אד הופיע בכמה עונות בכמה עונות שונות ארוס בן 90 יום ספינאופים: עונה 4 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עם רוז לשעבר, כמו גם עונות 1 ו-2 של 90 יום: חיי הרווקות. לאחר שהתארס לליז בעונה 2 של 90 יום: חיי הרווקותהם תיעדו את האושר והדרמה לאחר האירוסין שלהם בעונה 7 של ארוס 90 יום: באושר ועושר.

TLC

אמנם לא ברור בדיוק כמה אד הרוויח בעונה, אמר בעבר מקור רדאר אונליין כי של ארוס בן 90 יום משכורות השחקנים עובדות בסולם שכר מזיז.

"לפני 90 הימים צוות השחקנים מרוויח 500 עד 1,000 דולר לפרק", אמר המקורב. "ארוס בן 90 יום משלם לחברי השחקנים שלהם 1,000 עד 1,500 דולר לפרק", המשיך המקור. עם זאת, חוזרים לזיכיון הלאה ארוס 90 יום: באושר ועושר ירוויח לקאסט קצת יותר מזומן, אבל זה "לא עולה הרבה יותר", הוסיף המקורב.

איך עוד מתפרנס ביג אד?

ביג אד גם מרוויח כסף דרך פלטפורמת המדיה החברתית שלו כמשפיע. הוא שיתף פעולה עם חברות כמו BoomBod כדי לקדם תוספי תזונה לירידה במשקל ל-507,000 העוקבים שלו באינסטגרם. הוא גם מוכר סחורה למעריצים דרך אינסטגרם, כמו גם הודעת וידאו בהתאמה אישית ב-Memmo ו-Cameo.

קישור מקור