בילאל חזיאז מגיב לטענות נרקיסיסטיות

ארוס בן 90 יום כוכב בילאל חזיאז מגן על עצמו מפני טרולים שכינו אותו "נרקיסיסט" ומרגישים שהוא "מתמרן" את אשתו, שיידה סווין.

"אף פעם לא שמעת אותי צועק על אשתי. אף פעם לא שמעת אותי מקלל על אשתי", אמר תושב מיזורי, בן 42, בשיחה לצד אשתו עם בידור הערב ביום שלישי, 30 באוגוסט. "אבל לשמוע דברים מסוימים, כמו, 'אוי אחי, זה האדם הגרוע ביותר אי פעם', כמו הדברים האלה, כמו 'וואו, באמת?'"

"אם תיתן לזה להפיק את המיטב ממך, זה יכול להרוס אותך", המשיך כוכב ה-TLC. "כיום, אם יש לך אמון בעצמך, או בימי שלי, אתה פשוט קורא לזה 'סוואג', אבל עכשיו זה, 'אתה נרקיסיסט'."

המעריצים יזכרו עם הגעתו של שיידה לקנזס סיטי, בילאל בחר לקחת את ארוסתו דאז לבית ילדותו המתוארך ולא לאחוזה המפוארת שבה הוא גר באמת, כדי לראות איך היא הגיבה. בילאל התמודד עם חום גדול באינטרנט בגלל ה"מתיחה" שלו ואפילו חברו לעונה 9 קובי בלייז קרא לו על כך שהשווה את אשתו ל"חופר זהב" במוקד.

Discovery+

עם זאת, איש הטלוויזיה הריאליטי הודה בכמה הרהורים מאז תקופתו בסדרה ארוכת השנים. "זה מעניין אבל זה גם דברים שאתה צריך להסתכל על עצמך במראה ולהגיד, 'בסדר טוב בסדר, תן לי לנסות לעשות כמה דברים אחרת", הוסיף.

לאחר הריצה שלהם בעונה 9, בילאל ושיידה חזרו להמשיך את הסיפור שלהם בספין-אוף, ארוס 90 יום: באושר ועושר.

"אני חושב שזה בגלל שיש לנו בעיות אמיתיות שכולם יכולים להתייחס אליהן", אמר היופי טרינידד וטובגו מאוחר יותר לפרסום. "אנחנו מתמודדים כאן עם בעיות בוגרות. אתה יודע, במערכת יחסים, [I] רציתי להביא ילדים לעולם, בעלי החתיך, הוא אוהב ילדים, אבל הוא רוצה לעשות, כאילו, פשוט ליהנות מהחיים".

בעוד שיידה ציינה שבן זוגה השתפר עם ההרצאות שלו, לזוג הטרי יש אתגרים גדולים עוד יותר להתמודד איתם בעונה הקרובה. משקיע הנדל"ן ומדריכת היוגה השלימו סוף סוף את אשרת K-1, ובעוד בילאל קיווה ליהנות משלב ירח הדבש עם אשתו, לשעידה יש ​​תינוקות על המוח. לאחר הכללת קביעה בהסכם הממון לגבי כניסה להריון לפני 40, עונה 7 תתעד את בני הזוג כשהם מתמודדים עם בעיות אמון, נטישה ופוריות.

קישור מקור