בילי קוסטה מטיח את תרזה ג'ודיס של RHONJ לאחר ראיון

איכס! תרזה ג'ודיצה לא מרוצה ממנחה הרדיו בילי קוסטה אחרי שהוא שאל על תקופת המאסר שלה ב-2015 במהלך ראיון שנערך לאחרונה על "בילי וליסה בבוקר"פודקאסט.

במהלך הצ'אט שלהם, במהלך יום שני, 28 בנובמבר, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב, 50, הטיח במנחה הרדיו המפורסם, 69, ואמר לו "להיות קצת יותר נמסטה". בזמן שהרהר בראיון, כינה בילי את יליד ניו ג'רזי "האדם הכי גס שראיינתי אי פעם".

בהתחלה השיחה שלהם התחילה חזק, כשטרזה מקדמת אירוע קרוב. עם זאת, הדברים קיבלו תפנית כאשר בילי התייחס לספרה הופכים את השולחן.

"תרזה, אנחנו יודעים שהיית זמן מה בכלא, אבל אתה יצא מהכלא וכתב ספר – רב מכר – על התקופה שלך בכלא, והאם זה התמקד הרבה באוכל בכלא?" שאל מנחה הפודקאסט. האישיות של בראבו ענתה, "אני לא רוצה לדבר על זה."

תרזה המשיכה להכות בחזרה ואמרה לבילי שהיא "ארבע פעמים ניו יורק טיימס מחבר רבי מכר", לפני שניסה להחזיר את השיחה למסלול.

Shutterstock (2)

"[We’re going to] תהנה, והכל עניין של להיות חיובי, נכון? ולא שלילי? אתה צריך ללמוד קצת מזה," ה רוקדים עם כוכבים אלום המשיך. מארח אחר, ג'סטין אגווירצלצל ואמר שהם לא היו "שליליים" כששאלו על הספר.

"יש לי פודקאסט בשם 'כלבות נמסטה', כדאי להאזין לו וגם למד איך להיות קצת יותר נמסטה", סיכמה תרזה, לפני שהיא נותקה על ידי הנציג שלה.

בעקבות הראיון, בילי סיפר על כל החוויה.

"היא הייתה שלילית ואמרה לי שאני צריך להיות יותר נמסטה. אני מאוד נמסטה. אני עושה יוגה כל בוקר עם הזריחה", אמר. "אל תלך לאכול ערב עם תרזה ג'ודיצה. אני אפילו לא רוצה קפה עם תרזה ג'ודיצה".

יליד בוסטון המשיך והתקשר אליה "אידיוט" ו"מפלצת" לפני המארח המשנה ג'סטין הכפיל את העובדה שהם "התרחקו" מנושאים מסוימים במהלך הראיון, לפי נציגה של תרזה.

בעוד שטרזה עדיין לא דיברה בפומבי על האינטראקציה, ג'יימס ג'יי לאונרד ג'וניורהפובליציסט ועורך הדין שלה, מסר הצהרה בפני עמוד שֵׁשׁ על המצב.

"אני חושב שמר קוסטה צריך לעבוד על להיות קצת יותר נמסטה כמו תרזה – הוא נראה כאילו הוא מחפש עימות או לקבל את הרגע שלו", שיתף. "הייתי ממליץ לו להאזין לפודקאסט של תרזה, 'נמסטה כלבות', כדי שיוכל לעבוד על עצמו וללמוד איך להתייחס נכון לאורחים בתוכנית שלו".

קישור מקור