ביקיני אנני טובורובסקי של ארוס 90 יום, תמונות בגד ים

ביקיני אנני טובורובסקי של ארוס 90 יום, תמונות בגד ים

חָרִיף! בזמן ארוס בן 90 יום כוכב אנני טובורובסקי (לבית Suwan) ידועה בתבלינים בבישול התאילנדי שלה ובפרשנות המצחיקה שלה, ה יום 90: שיחת כריות alum הציגה לראשונה כמה בגדי ים ומראה ביקיני עזים במהלך השנים.

כשהיא מגיעה מתאילנד, ביתם של כמה מהחופים היפים בעולם, אישיות ה-TLC משתפת לעתים קרובות במסעות חוץ רבים שלה וזה כולל כמה תמונות מדהימות. באוקטובר 2020, אנני ביקרה באי זנזיבר והעלתה את הנוף עוצר הנשימה כשהיא נכנסה לבריכה ממש לצד החוף.

"נהנית מהיום שלפני השקיעה", כתבה מייסדת בום בנגקוק את הפוסט כשהיא נכנסה למים הצלולים. "לך אנני לך!"

מלבד חקר החופים, ארוס בן 90 יום אלום היא חובבת אוכל גדולה ולעתים קרובות תגרום לעוקביה להזיל ריר עם הממצאים הקולינריים הרבים שלה בזמן טיוליה. "נפאל היא מקום מדהים לבקר בו", היא כתבה באוגוסט 2022. "היה לנו כל כך כיף לנסות שם אוכל רחוב".

בהיותו חובב אוכל, איש הטלוויזיה הריאליטי משקיע עבודה חשובה כדי להישאר בכושר. אנני הצטרפה לאחרונה לבעלה, דוד טובובסקי, במסע הכושר שלו וירד מעל שש מידות בשנה האחרונה. הזוג ייחס את הצלחתם לשתיית מים ולאפשרויות דלות פחמימות נוספות.

אנני התבדחה עם אהבה קשה בארסנל שלה Us Weekly בינואר 2022 שהיא מוודאת שבעלה ישן לפני שהיא.

"אני רוצה לוודא שהוא ישן לפני כי אני אסתכל על המקרר אם הוא ינסה לפתוח [it] אחרי ארוחת הערב", הסבירה לפרסום. "סגור את המקרר וחזור למיטה עם בטן ריקה!"

דיוויד ואנני רכשו לאחרונה בית ביחד בפונטיין הילס, אריזונה, והאקלים המדברי מהווה את הרקע המושלם לאימון אחר הצהריים מיוזע.

"יש לי יום נהדר עם המלכה שלי", כתבו יליד קנטקי, לצד תמונה של השטח המחוספס בעיר הולדתם. "צועדת בשביל ואחר כך את המנגל התאילנדי המפורסם שלה."

גלול בגלריה כדי לראות ארוס בן 90 יום מככבת את מראות הביקיני ובגד הים הטובים ביותר של אנני טוברובסקי לאורך השנים!

קישור מקור