ביתה של ג'אנל בראון של נשות האחיות: תמונות בתי משפחתה

ביתה של ג'אנל בראון של נשות האחיות: תמונות בתי משפחתה

נשות אחות כוכב ג'נל בראוןיחד עם הבעל קודי בראון ורעות אחיות מרי בראון ו רובין בראוןהועבר מלאס וגאס ל-Flagstaff, אריזונה.

המשפחה הגדולה – פלוס אחות אחות לשעבר כריסטין בראון – מכרו את ארבעת הבתים שלהם ברחוב ללא מוצא בלאס וגאס לפני שרכשו חלקת אדמה גדולה בשם Coyote Pass. בעוד שמטרתו של קודי הייתה לבנות בית ענק אחד שיתאים לכל משפחתו הפוליגמית, נשותיו באותה תקופה פחות התלהבו מהפוטנציאל. למרות שהסכים לחלק את אדמתם לרבעים שווה ולבנות לכל אישה בית משלה, במהלך פרק עונה 16, קודי שיחק מאוחר יותר ברעיון לבנות לעצמו בית חמישי שיכיל אורחים מחוץ לעיר.

לאחר עיכובים מרובים בתהליך הבנייה, ג'אנל – שחולקת את הילדים מדיסון, לוגן, האנטר, גאריסון, גבריאל וסוואנה עם בעלה – החליטה לקחת את העניינים לידיה. ביוני 2021, היא הודיעה שהיא עברה מביתה להשכרה ותעבור לנכס המשפחתי לאחר רכישת קרוואן.

"אז יש לי משהו כיף לחלוק. פעלתי באומץ ותפסתי הרפתקה", כתבה אז באמצעות אינסטגרם. "השכירות שבה גרתי נמכרה ובחרתי בדרך חלופית לניסיון למצוא שכירות אחרת. לא רק ששוק הדיור בפלגסטף מטורף כמו המקום שבו אתה נמצא, אני בטוח, שקשה עוד יותר להשיג השכרות. מציגה את ההרפתקה החדשה שלי בקיץ – חיי הקרוואנים אבל חנה בשטח שלנו."

עם זאת, חודש אחד בלבד לאחר מכן, האם לשישה ילדים חשפה מדוע התוכנית הזו לא יצאה לפועל.

"לא הלכתי לקרוואנים הקיץ", אמרה בתגובה לתגובתו של מעריץ באינסטגרם ביולי. "סוואנה ממש נאבקה עם הקרוואן."

"היא הייתה שוטר בשנה שעברה, אבל היא אמרה, 'אמא, השנה, אני פשוט לא יכולה'", המשיכה ג'נל בסרטון שלה. "היא נכנסת לשנה האחרונה. אז, בחרנו פשוט לשמור אותו – הוא נמצא בחנות התיקונים כרגע – אבל נשתמש בו בסופי השבוע."

ג'אנל וילדיה עברו בסופו של דבר לדירה להשכרה כשהם ממשיכים לחכות לבניית המתחם של משפחתם. עם זאת, בנה גאריסון עזב את המקום על רקע סכסוך מתמשך עם אביו.

"פשוט התקשרתי לג'אנל ואמרתי, 'אני צריך את גבריאל ואני צריך את גאריסון כדי שניהם יזוזו", אמר קודי במהלך פרק בעונה 17, לאחר שגריסון התקשר כדי להודיע ​​לו שהוא מנתק את התקשורת עם הפטריארך.

גאריסון רכש בית באריזונה ב-329,000 דולר בדצמבר 2021, בקשר אושר בזמנו.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של ביתה המהמם של ג'אנל.

קישור מקור