בית בילאל חזיאז, תמונות סיור ביתי

בית בילאל חזיאז, תמונות סיור ביתי

גרים בגדול! ארוס בן 90 יום כוכב בילאל חזיאז יצר לעצמו חיים נחמדים כמשקיע נדל"ן ובבעלותו הנכס המרשים כדי להוכיח זאת.

"התמצאות בפרטים בהחלט עזר לי עם כמה מההצלחות שהיו לי," יליד קנזס סיטי, מיזורי, פתח בבכורה של עונה 9 באפריל 2022. "אני בר מזל מאוד שהצלחתי להגשים את החלום האמריקאי".

למרות שהוא גאה בהישגיו, זה לא מנע ממנו "להתעלל" באשתו לעתיד, שיידה סווין, עם הגעתה לארצות הברית. אבא לשניים, שמתאר את עצמו "באופן מתון, שמרני, מינימלי OCD", מעולם לא הציג בכוונה את הרקע שלו במהלך שיחות הווידאו שלהם, ובמקום להביא את יליד טרינידד וטובגו למעונו המדהים בן שתי הקומות, הלילה הראשון שלהם בילו יחד בביתו השכונתי המתוארך.

"מעולם לא הראיתי לה כמה דברים מהותיים הקשורים להצלחה שלי כי רציתי לראות אם היא באמת הייתה בזה, בשבילי", המשיך כוכב ה-TLC בווידוי שלו. "לא רק מה שיש לי."

עם זאת, הוא לא צפה את תגובת ההלם של שיידה והיא הובילה לפיצוץ גדול בערב הראשון שלהם ביחד. כשהוא לבסוף לקח אותה לכתובת האמיתית שלו, היא הייתה יותר ממרוצה מהבית החדש שלה.

"אתמול בלילה הרגשתי כאילו פיל על הכתף שלי. כל כך הרבה היה בראש שלי", התוודה שיידה בפני המפיקים. "אבל עכשיו, אני מרגישה שעכשיו קל יותר לנשום, לראות מה, אתה יודע, הוא קיבל אותי בברכה ומה יש לנו ביחד עכשיו."

עם זאת, ה"מתיחה" אכן הובילה לשיידה הרגשה שהוא לא לגמרי משוכנע ביחסים ביניהם. "אז, בעצם העברת אותי לגיהנום, כמו איזו בדיחה מעשית מעוותת?" היא המשיכה. "הגעתי ל-KC והשארתי הכל מאחור, כולל המשפחה שלי. אני סומך עליו בחיי, אבל כל תרחיש הבדיקה הזה מרגיש כאילו הוא לא סומך עליי".

עם זאת, היופי עלה עד דמעות ברגע שבילאל הגישה לה חלל המוקדש אך ורק למאמצי היוגה שלה. "חדר היוגה הזה הוציא כל כך הרבה רגשות", הסביר שיידה באולם וידוי סולו. "זה היה משהו סנטימנטלי עבורי… אני המום לחלוטין מכך שהוא ילך אפילו את המרחק הזה רק כדי להביא חלק קטן מהבית שלי לביתו."

גלול בגלריה כדי לסייר בביתו המרשים של בילאל חזיז.

קישור מקור