בית החווה של צ'לסי הוסקה עם תמונות של קול דבור: סיור בביתם

בית החווה של צ'לסי הוסקה עם תמונות של קול דבור: סיור בביתם

חלומות חווה! אמא מתבגרת 2 אלום צ'לסי הוסקה תיעדה אותה ואת בעלה קול דבורהמסע של בונים את בית החווה החלומות שלהם בדרום דקוטה – וזה חובה לראות!

בני הזוג MTV פרצו דרך לביתם החדש באפריל 2020, והעדכון של צ'לסי באוגוסט הראה את ארונות המטבח מותקנים. הבית של משפחתם בת שש שלהם נראה סופר מסוגנן, ובית הריאליטי התוודתה במרץ 2020 שזו הייתה חוויה מיוחדת לבנות בית מגורים מהיסוד.

"לעזאזל. אנחנו כל כך נרגשים לקראת המסע הזה. אנחנו לא יודעים הרבה על בניית בית, אבל אני מתכונן לזה כבר שנים אם סופרים את הפינטרסט וכל עמודי האינסטגרם של החווה שאני עוקב אחריהם", כתבה אז צ'לסי באינסטגרם.

הזוג הודיע ​​על הריונה של הכוכבנית באוגוסט, עם ילדם השלישי המשותף. הם כבר הורים לבן ווטסון ולבת ליין. צ'לסי חולקת גם את הבת אוברי עם החבר לשעבר אדם לינד. בינואר 2021, צ'לסי ילדה את התינוק מספר 4, בת בשם ווקר ג'ון. עכשיו, יהיה להם הרבה מקום להסתובב בו.

האחוזה המדהימה יושבת על נכס רחב ידיים, שהוא אחד המאפיינים האהובים עליהם. "אחד הדברים שתמיד תיארנו לעצמנו עבור מיקום הבית הזה היה הנוף", הסבירה צ'לסי ביוני 2020 לאחר שהבית הותקן בגג וחלונות חדשים.

"רצינו להיות מסוגלים לראות את קו העצים וגם להיות מסוגלים להשקיף על הבריכה. אני לא יודעת איך הם עשו את זה, אבל הם הציבו את התינוק הזה בצורה מושלמת", הוסיפה. "לא יכול לחכות לראות את כל חיות הבר עוברות מהעצים לבריכה."

אחד הפרטים המגניבים ביותר הוא הצבע הכהה של החלק החיצוני של החפירות שלהם. "הבית צבוע," צ'לסי פרצה בעבר באינסטגרם. "אני לא יכול להגיד לך כמה פעמים הלכנו הלוך ושוב באיזה צבע רצינו לעשות את הבית הזה. ללכת קלאסי עם בית חווה לבן? או ללכת נועז וללכת עם בית חווה שחור/אפור?! ובכן… הלב שלנו אמר להחשיך כל כך חשוך הלכנו… ואנחנו באהבה." מאוחר יותר היא גילתה שהם צובעים את האסם באותו גוון עמוק.

בפברואר 2021, צ'לסי שוחחה עם בקשר לתת עדכונים נוספים על בית חלומותיה. "רציתי בית מודרני נחמד, אבל אני עדיין רוצה שיהיה נוח ומסביר פנים. אז, בשביל זה הלכנו", אמרה לפרסום.

"יש לנו הרבה שחור בבית, והבית שלנו שחור מבחוץ. אני לא מפחד מחדר מצב רוח או מרגע מצב רוח", הוסיפה צ'לסי. "אני רוצה לשמור את זה פשוט אבל נעים… זה אמנם נראה מודרני, אבל זה לא נראה קריספי מדי [and like you] לא יכול לבלות."

בסך הכל, מעריצים צפו בבית החלומות שלהם מתאחד צעד אחד בכל פעם.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של בית צ'לסי ושל בית החווה של קול דבור!

קישור מקור