בית צ'יין פלויד לוס אנג'לס של אמא של העשרה: תמונות סיור בבית

בית צ'יין פלויד לוס אנג'לס של אמא של העשרה: תמונות סיור בבית

ממשיכים למעלה. אמא מתבגרת: הפרק הבא כוכב צ'יין פלויד ובעל זאק דייויס עברה שנה מלאת אירועים כשהם שרדו מתקרית ירי מפחידה ליד ביתם הקודם בלוס אנג'לס, התחתנו וזאק נידון לריצוי 120 ימי מאסר בגין עבירות חקירה. נוסף על כל זה, הזוג עבר מהעיר לבית חדש לגמרי בפרברי לוס אנג'לס.

"ברוך הבא לבית היפה שלי," אמר זאק באוקטובר 2022 יוטיוב סרטון כשהוא פותח את דלת הכניסה. "זה קאסה דה דייויס."

אמא של שניים מדריכה את הצופים אל המבואה של משכנם המדהים – שהתעכב בגלל מגיפת הקורונה – עם תקרות בשמיים ומסדרון ארוך עם נוף ישר לחצר האחורית.

בזמן שהבית עדיין היה ריק בזמן שהזוג הזמינו מעריצים באמצעות מדיה חברתית, נראה היה שהזוג הטרי לא ממש החליט כיצד להשתמש בכל החדרים בבית.

"זו הסוויטה של ​​החמות", פתחה זאק לפני שננתקה על ידי צ'יין, שטענה שהחדר שלה הוא שלה. "זה החדר שלי שאני הכי מתרגש ממנו כי זה החלל שלי. יהיה לנו שלט גדול שאומר 'המרחב של צ'יין: אל תיכנס'", היא הכריזה.

כשהחזיר את המצלמה לעצמו, הוסיף זאק, "היא באמת חושבת שזה הולך להיות המרחב שלה, אבל היא לא יודעת שאני עומד לפתוח פודקאסט משלי, אז אני אהיה כאן גם."

למרות שהבית הוא מבנה חדש, זאק וצ'יין – שקשרו את הקשר במלון לנגהם הנטינגטון בפסדינה, קליפורניה, ב-29 בספטמבר – היו תוכניות לשדרג את החלל כך שיתאים לסגנון שלהם.

"אגב, כל השטיח בבית מוסר השבוע. אז תאר לעצמך שזה עץ קשיח, "אמרה כשעמדה במשרדה שעתיד להיות בקרוב, עם חדר רחצה פרטי ומטבחון.

מאז שעברו לביתם באוקטובר 2022, זוג הריאליטי קרע את השטיח והאריחים בכל הבית והניח רצפות חדשות, הוסיפו דפוס יוקרתי לקירות בחדר הגדול, בין פרויקטים שונים אחרים. הזוג אפילו אירח את החג הראשון שלהם בביתם החדש, כאשר משפחותיהם הגיעו לחג ההודיה.

תסתכל בתוך הבית של כוכבי MTV, שיין פלויד וזאק דייויס בקליפורניה.

קישור מקור