'בית קיץ' עונה 7: שחקנים, טריילר, תאריך בכורה

החבורה חזרה לבלות עוד קיץ בהמפטונס לעונה 7 של בית קיץ. העונה האחרונה של תוכנית בראבו כוללת כמה פרצופים חדשים והרבה דרמה. המשיכו לגלול כדי לפגוש את צוות השחקנים החדש והחוזר, לגלות על הטריילר ועוד.

מי מככב בעונה 7 של 'בית קיץ'?

בעוד עונה 6 כוכבים לוק גולברנסון ו אלכס וואך לא יהיה בעונה החדשה, אוהדים אהובים לינדזי האברד, פייג' דה-סורבו, קייל קוק, אמנדה בטולה, קארל רדקה, דניאל אוליברה, סיארה מילר ו מיה אלן כולם חוזרים.

הקאסט יכלול גם שלושה עולים חדשים. לינדזי סיפרה Us Weekly באוקטובר 2022 שהיא שמחה שהמפיקים רצו להוסיף פרצופים חדשים לצוות השחקנים.

"אני חושבת שהחלטת הליהוק הכי טובה התרחשה הקיץ ואתה תפגוש את החדשים האלה והם כל כך מהנים, כל כך פראיים", אמרה. "אני אוהב אותם. אני אוהב את האנשים החדשים. אפילו אמרתי, 'עבודה מעולה, ליהוק'".

כמה פרצופים מוכרים מופיעים בתוכנית. החבר של פייג', קרייג קונברעוצר ליד, בעוד כוכב לשעבר אנדריאה דנבר מופיע בקצרה ב טריילר עונה 7. בנוסף, בית חורף כוכב קורי קיפר נראה מבקר בהמפטונס בקליפ.

איזו דרמה תתרחש בעונה 7 של 'בית קיץ'?

הטריילר של עונה 7 מדגיש את הנפילה בין לינדזי לדניאל ומתחיל בוויכוח על מערכת היחסים של לינדזי עם קארל. השניים התארסו באוגוסט 2022, מה שגם הוא מתגרה בקליפ.

"להתארס עכשיו יהיה מטורף", אמרה דניאל לחברותיה מאחורי גבה של לינדזי. בינתיים, היחצן לשעבר אמר מאוחר יותר לדניאלה, "אולי לא נתארס כשזה מתאים לך".

הם ממשיכים לחוות מתח לאורך כל הקיץ. בשלב מסוים, לינדזי האשימה את דניאל בכך שהכתה אותה "כל הקיץ".

"אני לא מדבר עליך, אני אומר את זה בפנים שלך," ענתה דניאל. מאוחר יותר היא נראתה כשהיא מודה בפני מיה שהחברות שלה עם לינדזי הייתה "מעבר לתיקון".

עלילה נוספת שהוקנטה בטריילר עוקבת אחר המאבק של אמנדה וקייל להיכנס להריון. "מה אם משהו לא בסדר?" שאלה מבעד לדמעות.

בנוסף, המעריצים יזכו לראות את פייג' וקרייג מנווטים את הרומנטיקה שלהם למרחקים ארוכים. בזמן ש קסם דרומי הכוכב אמר שהוא רוצה שפייגי, שבסיסה בעיר ניו יורק, תבקר אותו יותר בצ'רלסטון, דרום קרוליינה, היא נראתה מרוצה מהסידור הנוכחי שלהם.

"אתה גורם לזה להיראות כאילו אם אני לא אגיד שאנחנו צריכים להתארס בעוד שישה חודשים, אתה תתעצבן עליי," היא אמרה לקרייג.

בראבו

מה אמר השחקנים על עונה 7 של 'בית קיץ'?

"הרבה דברים שונים השנה. יש לנו בני בית חדשים. יש לנו כמה חברויות שהסתיימו, כמה חברויות שהחלו", סיפרה פייג' Us Weekly באוקטובר 2022. "כמה אנשים התקרבו, כמה אנשים נסחפו".

מתי תעלה עונה 7 של 'בית קיץ'?

עונה 7 של בית קיץ בכורה בבראבו ביום שני, 13 בפברואר, בשעה 21:00 ET.

קישור מקור