בית קלבסאס של קורטני קרדשיאן: ראה תמונות!

בית קלבסאס של קורטני קרדשיאן: ראה תמונות!

כשזה מגיע לסלבריטאים עם טעם נהדר בעיצוב הבית, קורטני קרדשיאן בהחלט עולה בראש. מייסדת Poosh.com תמיד נותנת למעריצים מבט מבפנים באחוזה המדהימה שלה בקלבסאס, קליפורניה – כולל אותה חדר שינה, חצר אחורית, פינת אוכל ועוד. לפי מספר חנויות, הבית שווה 8.5 מיליון דולר עצומים.

תאמינו או לא, קורטני לא תמיד הייתה מעוניינת לגרום למשכן הצנוע שלה להיראות ייצוגי. למעשה, זה לא היה עד שנולדה לה את בתה, פנלופה דיסיקזה היא פיתחה עניין בעיצוב פנים.

"נעשיתי, כאילו, אובססיבי. הייתי יושב בלילה אחרי שהילדים הלכו לישון, ופשוט הייתי מסתכל על הכל ומזמין". מתעדכן עם הקרדשיאנים כוכב אמר למייסד Rip & Tan, ג'ני קייןבמהלך ראיון בספטמבר 2019.

מאז, קורטני, שמאורסת ל מתופף Blink-182 טרוויס בארקרהיא כולה לוודא שהכל בבית שלה נראה פשוט ככה. "אני מרגישה שהאסתטיקה שלך היא שכל דבר צריך להיראות יפה", היא הביעה. "כמו, בין אם זה ספוג במטבח שלך או אם זה המספריים שאתה משתמש בו. אני זוכר שהייתי כמו, 'אוי אלוהים. אתה חי רק פעם אחת. אני צריך את המספריים הכי טובות. זה לא שזה סופר יקר'".

כמובן, כל השאר במשפחתו של קורטני מרגישים כך. "בין צילום התוכניות שלהם בבית לאירוח ואירוח מסיבות בבית לבין הצגת החללים שלהם באינסטגרם, הם מוודאים שהבתים שלהם יהיו מושלמים לתמונה בכל עת", אמר בעבר מקור. סגנון חיים.

בעוד שלקורטני "יש מערכת יחסים קרובה מאוד" עם מעצב פנים אנגלי מרטין לורנס בולארד, היא "השתעשעה בעבודה כמעצבת בעצמה לאורך השנים", ציין המקורב. "סהוא כל כך נלהב מזה. היא מאוד אוהבת לעצב את המרחב החיצוני שלה כדי שיהיה שליו וניתן למגורים עבורה ועבור הילדים".

בנוסף לפנלופה, קורטני חולקת את הבנים מייסון וריין דיסיק עם האקס סקוט דיסיק. מיותר לציין ששלושת הילדים שלהם הם ברי מזל לחיות בחלל כל כך מדהים! גלול דרך הגלריה למטה כדי לעשות סיור מלא בביתה של קורטני קרדשיאן.

קישור מקור