בלה חדיד, שומר הראש של קנדל ג'נר נזכרת בסיפור 'סיוט'

שומר ראש של ידוענים לשעבר סיימון ניוטון הגן על כוכבי A-list כמו קנדל ג'נר ו בלה חדיד לאורך הקריירה שלו, ובעוד שיש לו רקורד מרשים, בעל חברת האבטחה הפרטית נזכר במצב של "סיוט" כשעבד עם בלה במהלך ראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"היתה מחאה של 'פלסטין החופשית' ממש מעבר לפינה מהמקום שבו היינו ובלה רצתה להצטרף אליה לכמה – אני לא יודע כמה זמן, אבל לא רציתי שהיא תצטרף אליה בכלל, ברור ," הוא מסביר. "זה היה קצת סיוט עבורי."

סיימון, בן 44, שעבד עם דוגמנית העל מ-2015 עד 2016, מגלה שהוא היה המאבטח היחיד במשמרת באותה תקופה ולא היה לו סיוע אם הדברים ילכו דרומה בהפגנה. עם זאת, הוא הסכים ואיפשר לבלה להיות חלק מההפגנה.

"אמרתי, 'תראה, נעשה את זה, אבל נצא מהמכונית, נלך עם האנשים לא יותר משתיים או שלוש דקות ונחזור לרכב'", הוא מספר. "למען ההגינות, היא עשתה כל מה שביקשתי ממנה. היא הקשיבה, אז זה לא היה כל כך נורא, אבל לצאת באמצע המחאה, במיוחד כשהם ידוענים מהרשימה, זה לא דבר החלום של כולם לעשות באמת".

למרות שהוא כבר לא עובד כמאבטח מפורסמים, ה אֵשׁ צוֹלֶבֶת השחקן עבד גם עם מייסד 818 Tequila והכוכב של Hulu's הקרדשיאנסקנדל ג'נר, 26. מכיוון שהוא נמצא בבריטניה, ניוטון עבד בעיקר עם הדוגמניות בשבועות האופנה בלונדון ובפריז וכן באירועי קידום מכירות.

סיימון עבד בנוסף עם האלסי, ג'יג'י חדיד, נעמי קמפבל ו מייקל ג'קסון במהלך הקריירה שלו, וציין ש"מלך הפופ" המנוח היה הקשה ביותר להגן עליו. למרות שהוא מעולם לא חווה מצבים מסכני חיים, ה שרלוק הולמס השחקן טוען שקהל המעריצים של מייקל היה "גדול יותר ממה שמישהו יתקל בו שוב".

Shutterstock

"היה איום שאנשים יתפסו אותו כל הזמן או ימשכו אותו אם לא נשמור על השטח מאובטח", מסביר סיימון. "אז, היה איום לא קטן בכל פעם שיצאנו איתו מהמלון."

בעוד שהקריירה של סיימון מיקמה אותו בין הציבור למפורסמים שבינינו, הוא תמיד שמר על קור רוח ומעולם לא נכנע לאלימות בעבודה. להיות אגרסיבי יתר על המידה בתגובה למעריצים הנלהבים לא היה הסגנון שלו, מכיוון שהוא מאמין שמריבה הייתה הופכת את המקצוע שלו ל"קשה" יותר. הצלחתו של סיימון בתפקיד הסתכמה בארגון אסטרטגי, והסביר לו בקשר שהביטחון של כוכב היה מותנה ביכולת שלו לתכנן קדימה.

"זה יכול להיות בידי הציבור להחליט אם אני קשה מדי או עשיתי מעט מדי. אז אני אפילו לא רוצה להתקרב למצבים האלה. נהגתי לתכנן הכל הכי טוב שיכולתי מבחינת מעבר בין המקומות, הורדה ואיסוף נקודות. ולא היינו ברחוב יותר ממה שהיינו צריכים להיות בהרבה מקומות", הוא מסביר.

למרות שסיימון מצא הצלחה מקצועית כשומר ראש מפורסמים, הוא עזב את התפקיד התובעני כדי להמשיך בקריירה במשחק. הוא ערך את הופעת הבכורה שלו ב-2010 כשגילם את התפקיד של חייל הכוחות המיוחדים של ארה"ב ב האזור הירוק מככב מאט דיימון.

לאחר שמצא ריגוש מקצועי חדש כשחקן, סיימון נרשם לבית ספר למשחק בתקווה לקחת על עצמו תפקידים ראשיים. כשהוא אמר שלום לקריירה חדשה, הוא נאלץ לקבל את ההחלטה להיפרד מאדם אחר בשנת 2018. מספרים בקשר שהוא לא ירצה לסכן את ביטחונו של לקוח, סיימון מסביר על החלטתו לעזוב את קו העבודה המגן, "החלטתי… להכניס הכל למשחק".

קישור מקור