בלייק לייבלי ההריונית גולשת על "הלב" של ריאן ריינולדס

בלייק לייבלי ההריונית גולשת על "הלב" של ריאן ריינולדס

מוכה על הגבר שלה! בְּהֵרָיוֹן בלייק לייבלי פרחה מעל בעלה ה"מהמם", ריאן ריינולדסבמהלך הופעה נדירה על הבמה כשקיבל את פרס הסינמטק האמריקאי ה-36 ביום חמישי, 17 בנובמבר.

ה טובה פשוטה השחקנית, בת 35, לבשה שמלה נוצצת מהממת ללילה הגדול, שהדגישה אותה בצורה מושלמת גבשושית גדלה כשהזוג ממתין לבואו של תינוק מס' 4, לפי סרטון מ הוליווד ריפורטר.

בפרט, בלייק זיכה את תכונותיו הטובות ביותר של ריאן, כולל "הלב שלו, הפילנתרופיה שלו, ההומור שלו, היושרה שלו" ו"מוסר העבודה שאין שני לו". היא ייחסה את המוסר של בן ה-46 ל"מולדתו" קנדה, והוסיפה, "להחזיר למדינה שהעניקה לו את חייו היא קריטית למי שהוא כאדם".

"זה היה חיוני לשמור אותו על הקרקע, לשמור אותו שפוי, לשמור עליו, אותו." רכלנית אלום המשיכה בנאום הלבבי שלה. "ועכשיו, אני הבית שלו והבנות שלנו הן הבית שלו. ובדיוק כמו הילד בן ה-19, הוא דוהר הביתה. בין אם זה מרחבי הגלובוס או פגישה מעבר לרחוב, הוא מחויב להגיע הביתה. אם הוא היה חוזר הביתה מסט שלא נמצא בארון הבגדים שלו, היינו מודאגים מאוד. ספוג בבוץ, דם מזויף, דם אמיתי, צלקות תותבות, חליפות גיבורי על, נעלי ברז או איפור ליצנים, אבא תמיד חוזר הביתה".

בלייק וריאן התחתנו ב-2012 והולידו שלוש בנות ביחד – ג'יימס, אינז ובטי. יליד לוס אנג'לס מזכה את ידידותם החזקה לאחר שנפגשו על הסט של פנס ירוק בשנת 2010 בתור הסוד מאחורי מערכת היחסים המתמשכת שלהם.

"ידעתי שהוא תמיד יהיה החבר הכי טוב שלי לכל החיים שלי", מדור קצב השחקנית רצה מרי קלייר על מערכת היחסים שלה בשנת 2016. "זה היה הדבר הכי גדול בשבילי. מעולם לא הכרתי משהו כמו הידידות שהייתה לי איתו. יכולתי לאהוב אותו כמו שאהבתי אותו".

כשהם הצטלבו לראשונה, ראיין היה עדיין נשוי לאישה לשעבר סקרלט ג'והנסן בעוד בלייק יצא לדייטים שֶׁלָה רכלנית costar פן באגלי. עם זאת, מאוחר יותר באותה שנה, מערכות היחסים של שניהם הסתדרו.

מייסדת בטי באז נזכרה בצורה מצחיקה שהם היו "חברות כל כך טובות כל כך הרבה זמן" שהרעיון להיכרויות לא עלה בראשם בהתחלה.

"כששנינו היינו רווקים, עדיין ניסינו למצוא אחד את השני [perfect date]," היא אמרה Entertainment Weekly. "'הו, מי יהיה טוב בשבילך?' היינו יושבים וחושבים, 'אוי אלוהים, אתה מכיר מישהו?' וזה לא לחץ במשך, כלומר, שנה וחצי טובות. כמו, 'אוי היי, רגע, רגע. נוכל לצאת לדייט!'"

ריאן התבדח GQ שהוא ואשתו הפכו רציניים "אחרי הסקס" לפני שחלקו סיפור מתוק על מתי מערכת היחסים שלהם החלה להפוך לרומנטית.

"בילינו במסעדה הקטנה הזו בטרייבקה שפתוחה ממש מאוחר, והשיר הזה עלה ואני הייתי כמו, 'רוצה לרקוד?' אף אחד לא היה שם, אז זה פשוט היה ריק לגמרי", נזכר השחקן Free Guy ב-2016. "וזה היה רק ​​אחד מהרגעים שבהם באמצע הריקוד, זה היה כמו, 'אוי, אני חושב שרק חציתי קַו.' ואז הלכתי איתה הביתה. ואתה יודע, אני לא באמת צריך להיכנס למה שקרה אחרי זה."קישור מקור