בלייק שלטון נותן עדיפות לנישואים של גוון סטפני, ילדים על פני קריירה

בלייק שלטון נותן עדיפות לנישואים של גוון סטפני, ילדים על פני קריירה

משפחה קודם! בלייק שלטון חשף כיצד נישואיו ל גוון סטפאני והיותו אב חורג לשלושת בניה לקח אותו ל"שלב חדש" בחייו שבו הקריירה שלו במקום השני.

"תראה, אני אוהב מוזיקה ואני אוהב הקול. אני אוהב את כל הדברים המגניבים שאני יכול לעשות עם העבודה שלי, אבל הדברים האלה תופסים עכשיו את המושב האחורי לגוון ולילדים וזה רק שלב חדש בחיי", סיפר בלייק, בן 46. בידור הערב ביום שישי, 19 באוגוסט. גוון, 52, חולקת שלושה בנים עם הבעל לשעבר גאווין רוסדייל: קינגסטון, 16, זומה, 13, ואפולו, 8.

למרבה המזל, מעמדו ככוכב על של מוזיקת ​​קאנטרי איפשר לו לבחור ולבחור את הפרויקטים שלו, וחברת התקליטים שלו בסדר בכל פעם בלייק מחליט לצאת לאולפן ההקלטות.

"אני נהנה להוציא שירים כשמתחשק לי ולמזלי חברת התקליטים מאפשרת לי לעשות את זה", אמר לאתר והוסיף, "הם תמיד תומכים בזה כשאני עושה את זה וברעיונות המטופשים שלי לעשות 'סרטון קאנטרי משנות ה-90 – הם תמיד על הסיפון ובגלל זה, יש לנו 'ארץ אלוהים' מדי פעם או 'Happy Anywhere'", בהתייחסו ללחן הקאנטרי מספר 1 שלו, האחרון דואט עם גוון.

בני הזוג התחתנו ב-3 ביולי 2021, בחוות שלו באוקלהומה. הבחור הקול שופטים החלו לצאת בסתיו 2015, חודשים ספורים לאחר שכל אחד נפרד מבני זוגם. בלייק ועמית סופרסטאר קאנטרי מירנדה למברט הודיעו שהם מתגרשים ביולי 2015, בעוד גוון וגווין הגישו בקשה לגירושים בחודש הבא.

זמרת "Just a Girl" הייתה כה מוקסמת מההתחלה. "אני חושב שהוא לוהט, נכון?" גוון זינקה אל מנחה הרדיו ריאן סיקרסט בנובמבר 2015 לאחר שהזוג יצא לציבור כזוג, אם כי היא הוסיפה, "אבל למען האמת, זה די מטורף ששנינו עברנו את אותו הדבר באותו זמן", לגבי הפיצולים שלהם.

השניים תמיד היו פתוחים לגבי אהבתם וכבודם זה לזה מאז. "איך אני יכול שלא להיות [in love]? היא הגדולה ביותר. היא הגדולה ביותר, "קרין בלייק במהלך 2018 היום להראות מראה.

"הנישואים כל כך מהנים ואני כל כך בעניין. אני מרגישה מאוד מבורכת", אמרה גוון אלן דג'נרס במהלך עצירה ליד תוכנית האירוח הקודמת שלה בשעות היום באפריל 2022, והוסיפה: "שים לב איך לא היית צריך לשאול אותי? רק אמרתי שאני אוהב את הנישואים".

קישור מקור