בן אפלק, חנות הבת סרפינה בפריז: תמונות

בן אפלק, חנות הבת סרפינה בפריז: תמונות

מסע קיץ! בן אפלק נצפה בקניות ברחבי רחובות פריז עם בתו הצעירה סרפינה, בתוך ירח הדבש האירופי שלו עם ג'ניפר לופז.

צמד האבות והבת נראו מבלים אחד על אחד ביחד במהלך החופשה המשפחתית שלהם כשהם נראו נכנסים לחנות האמנות סנלייר, לפי תמונות שהגיעו על ידי בקשר. הנער לבש תלבושת פאנקי בסגנון רחוב בזמן שה מים עמוקים השחקן התהדר במראה נינוח במהלך הבילוי שלהם ביום שני, 25 ביולי.

סרפינה, איתה בן חולק עם אשתו לשעבר ג'ניפר גארנר, לבשה כובע צבעוני, חולצת טריקו גרפית, מכנסי קרגו קצרים בצבע חום, גרביים בהתאמה אישית ונעלי ספורט של Vans. בן, לעומת זאת, בחרה בסניקרס לבנות, ג'ינס שחור, טי שירט לבנה וחולצת כפתורים אוף-ווייט.

לנערה המפורסמת תמיד הייתה מערכת יחסים קרובה עם אביה מאז שהייתה קטנה. "סרפינה היא מקסימה וסופר יוצאת דופן", אמר מקור בקשר ב-2019. "יש לה יותר רצף שובב מאשר לשניים האחרים והיא קרובה להפליא לבן."

הילדה של ג'ניפר אמי – אותה היא חולקת עם בעלה לשעבר מארק אנטוני נראתה גם בירח הדבש עם סרפינה ונראה שהם אחים חורגים קרובים. פעם ה ילדה נעלמה השחקן וה תינשא לי כוכב ערבב את משפחותיהם לאחר שהצית מחדש את הרומנטיקה שלהם באפריל 2021, כל חמשת ילדיהם – כולל בתו הבכורה של בן, ויולט, ובנו של בן, סמואל, ובנה של ג'ן, מקס – הפכו ל"סופר קרובים", אמר מקור סגנון חיים בדצמבר 2021.

"הילדים של בן, במיוחד סרפינה וסמואל, מסתדרים עם התאומים של ג'יי לו, אמי ומקס", המשיך המקורב.. "אחד הדברים האהובים עליהם לעשות הוא לבלות לילה בצפייה בסרטים על מסך ענק ולאכול פופקורן. הֵם [also] תהנה ללכת לפארקי שעשועים, מוזיאונים, באולינג, המבורגרים, חדרי בריחה ואפילו דברים פשוטים".

פאסט פורוורד שבעה חודשים מאוחר יותר והמשפחות המשולבות עשו כברת דרך. בני הזוג מהרשימה יצאו לצרפת לאחר שהחליפו נדרים בטקס חתונה פרטי בלאס וגאס ב-16 ביולי, כמעט שלושה חודשים לאחר שהציע נישואים לכוכב העל בפעם השנייה.

"האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומתברר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנות סבלנות", ה הוסטלים השחקנית כתבה בניוזלטר "On the JLo" למחרת. "אתמול בלילה טסנו לווגאס, עמדנו בתור לרישיון עם עוד ארבעה זוגות, כולם עושים את אותו מסע לבירת החתונות של העולם", הוסיפה.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של תאריך הקניות של בן וסרפינה!

קישור מקור