בנה של ג'אנל בראון גייב מקבל "מראה חדש רענן"

נראה טוב! נשות אחות כוכב ג'נל בראון נתן למעריצים עדכון נדיר עליה ו קודי בראוןהבן של גבריאל בראון.

"גייב החליט שהגיע הזמן לתספורת", שיתפה ג'אנל, בת 53 אינסטגרם ביום ראשון, 22 בינואר. "היה לו מספיק [hair] לתרום אותו לצדקה. אני אוהב את המראה הטרי החדש שלו.

יחד עם ההערות האוהבות שלה, כוכבת TLC שיתפה סרטון של השינוי של בנה, המראה את שיערו עובר מתלתלים גליים במורד גבו לסגנון קצר יותר ומלוטש. המעריצים מיהרו להציף את מדור התגובות בשבחים על המראה הנקי שלו ובהתרגשות לראות את גייב, שהפך לחביב המעריצים בקרב נשות אחות צופים.

"גייב תמיד היה האהוב עליי. אל תספר לאחרים", הגיב משתמש אינסטגרם אחד. "אני אוהב את הלב הטוב שלו ואני אוהב את השיער הקצר שלו", קרא אחר, בעוד מעריץ אחר הוסיף, "איזו פנינה הילד הזה. הוא נראה ממש טוב עם שיער קצר. עבודה טובה!"

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

גבריאל, בן 22, היה באור הזרקורים בחודשים האחרונים כשהריב המתמשך שלו עם הפטריארך הפוליגמי התנהל בסדרת הריאליטי של המשפחה. בסופו של דבר הוא ניתק את הקשר עם אביו, בן 54, לאחר שקודי שכח את יום הולדתו ה-21 של בנו.

"בינואר, חליתי ב-COVID. אפילו לא היה לי חום, פשוט איבדתי את הריח שלי", אמר גייב בכתב וידוי במהלך פרק בדצמבר 2022 של נשות אחות. "אוקטובר מתגלגל, במיוחד 11 באוקטובר, יום ההולדת שלי, ואבא מתקשר אליי. היה לנו דיון קטן על כמה גרוע היה הקורונה שלי."

גבריאל שבור לב המשיך, לפני שפרץ בבכי, "לא הייתי צריך לעשות את זה אבל עשיתי בכל זאת – לא הזכרתי לו שזה יום ההולדת שלי כי רציתי לראות אם הוא זוכר. והוא לא עשה זאת. אז בשבילו זה היה רק ​​שיחת טלפון, רק לשאול אותי על COVID."

גייב המשיך ואמר שקודי הושיט יד כדי לנסות להתנצל מאוחר יותר באותו יום, אבל הנזק כבר נעשה.

"זו הפעם האחרונה שאי פעם דיברתי עם אבא שלי", אמר על הרגע.

למרות סיום מערכת היחסים שלו עם אביו, גבריאל נשאר קרוב לאמו ולאחיו. בקשר פרסמה את החדשות שקודי וג'אנל סיימו את נישואיהם לאחר יותר מ-30 שנה ביחד בדצמבר 2022.קישור מקור