בנו של דיוואן טאיאנג מאושפז: עדכון

ארוס בן 90 יוםשל דיבן קלגבנו בן ה-3 של טייאנג, אושפז בבית החולים על רקע מאבק הסרטן המתמשך בילדותו.

"בדרך כלל אני לא אוהב לשתף תמונות כאלה. אבל זו המציאות, אלה החיים האמיתיים", כתבה אישיות TLC, בת 26, כותרת ארוכה אינסטגרם פוסט ביום ראשון, 20 בנובמבר. "אתמול בלילה, טאיאנג הובהל לחדר המיון עם חום של 102. זה יכול להיות קטלני לילדים שעוברים כימותרפיה. בזמן שהותו במיון, גילינו שהוא זקוק לעירוי דם חירום, מה שמצאנו מזעזע כי הוא בדיוק עבר עירוי דם ימים קודם לכן. המחשבה שאם לא אביא אותו אולי הוא לא היה מתעורר בבוקר תרדוף אותי".

למרות האשפוז המדאיג, הוסיף דיבן, מצבו של טייאנג טוב יותר לאחר עירוי הדם שלו. הם יחזיקו אותו בבית החולים לעוד קצת זמן כדי לצפות בחייו. הוא קיבל טיפול באנטיביוטיקה, והחום שלו עדיין גבוה אבל קצת יותר טוב. אנו מקווים שנוכל לחזור הביתה בקרוב".

יום אחד לפני כן, היא חשפה ש"אבא הביא לטיאנג את ארוחת הערב האהובה עליו" דרך הסטוריז שלה באינסטגרם. דיוואן חולק את טייאנג עם הבעל לשעבר ג'יהון לי. השניים סיימו את גירושיהם במאי, היא אישרה באינסטגרם באותו חודש.

שעות לפני העדכון שלה על בריאותו של הצעיר, דיוואן שיתפה את החדשות המפחידות שטאיאנג אושפזה לחדר המיון לאחר שסבלה מ"הצטננות קשה", שהיא ציינה "יכול להיות מסוכן לילדים שעוברים כימותרפיה".

באדיבות Deavan Clegg/Instagram

זמן קצר לאחר מכן, בוגרת הריאליטי פרסמה הודעה נוספת דרך הסטוריז באינסטגרם שלה בנימה קודרת, וכתבה, "טאיאנג לא מצליח. אנא התפלל עבורנו."

העוקבים של דיבן עקבו אחר המאבק בסרטן של בנה מאז הודיעה על אבחנה במאי.

"אני מוצפת בכל כך הרבה רגשות והרס להכריז שהבן האהוב שלי טייאנג, שרק חגג את יום הולדתו השלישי בשבוע שעבר, אובחן זה עתה כחולה בסרטן בילדות", כתבה דיבן דרך האינסטגרם באותו חודש לצד תמונות של הפעוט שלה בבית החולים . "הוא כבר עבר מספר הליכים והתחיל טיפול כימותרפי רק לפני יומיים. טייאנג יזדקק לטיפול בבית חולים מסביב לשעון, וזה יהיה תהליך ארוך של שנתיים עם אחוזי הצלחה גבוהים של החלמה מלאה תוך חמש שנים".

היחצן של דיבן, לינדזי פלדמן, אישר ל בקשר בזמן שלטאיאנג יש לוקמיה לימפובלסטית חריפה של תאי b, וציין כי מדובר ב"סוג של סרטן דם שכיח יותר בילדים צעירים."

Deavan שיתף עדכונים תכופים על המסע הבריאותי של טייאנג במהלך החודשים האחרונים. ב-6 בנובמבר, ה ארוס 90 יום: הדרך אחרת אלום הרהרה על מצבו הרפואי הקשה של בנה בפוסט מדיה חברתית מלבבת.

"כשטאיאנג נולד, הוא נאלץ להישאר ביחידה לטיפול נמרץ במשך זמן רב מאוד", כתב דיבן. אינסטגרם סרטון באותו יום. "זו הייתה תקופה מאוד קשה, והבטחתי לעצמי ולטאיאנג שהוא לעולם לא יצטרך להיות מחובר שוב. לגלות שהוא חולה בסרטן ולראות אותו מחובר לחוטים היה קשה מאוד. זיכרונות מהתינוק הקטנטן שלי היו מהבהבים במוחי. אבל זה גם הזכיר לי שיש לי לוחם והוא מאוד חזק".קישור מקור