בנו של מאט רולוף, ג'ייקוב, עוזר לאבא 'לפרוץ' ב-New Home

קשר אב-בן. אנשים קטנים, עולם גדול אלום יעקב רולוף נשכר כדי לעזור לאבא מאט רולוף לבנות את ביתו החדש בחוות אורגון של משפחתם.

"הציעו לי הופעה צדדית לחפור בורות מבחן גיאוטק היום", שיתף ג'ייקוב, בן 25, דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ביום חמישי, 30 ביוני, על תמונה של מחפר טאקוצ'י. "רק למדתי איך להפעיל את זה לפני כמה חודשים", הוסיף.

באדיבות יעקב רולוף/אינסטגרם

החדשות על העבודה החדשה של רולוף הצעירה מגיעות יומיים בלבד לאחר שמאט, בן 60, הודיע ​​שהם מתכוננים לפרוץ דרך על שלו ועל החברה קארין צ'נדלרהבית החדש של.

"להעיף את חוד החנית בדלי המעדר של Track", הוא כתב בכיתוב באינסטגרם. "עכשיו, כשהגשמים נעלמו, אני יכול להתחיל לחפור לקראת הבית החדש", הוסיף לפני ש"פרץ דרך" יומיים לאחר מכן.

מאט שיתף הצצה קטנה לתהליך החפירה כשהם מתכוננים להניח את הבסיס לביתם העתידי. לאחר מכן, הבעלים של חוות רולוף הסתכל על ההתקדמות שנעשתה עד לדגל אדום רחוק, לפני ששיתף שהם החליטו לשנות את כיוון הבית מדרום-מערב לישר מערבה. "אנחנו הולכים לכוון את הבית לכיוון הזה במקום לכיוון הזה. אז, התמרון הקטן הזה גורם לי לחפור הרבה", אמר.

התוספת החדשה של מאט וקארין מגיעה על רקע דרמה גדולה בין הפטריארך לבנו הבכור זך רולוףואחרי שהעמיד למכירה 16 ​​דונם מהקרקע של המשפחה, כולל בית משפחתם לשעבר ואסם.

"התקווה הסופית שלי הייתה שכל הנכס של חוות רולוף יישאר במשפחה שלנו לדורות הבאים", שיתף יליד קליפורניה בזמן שהכריז על המכירה ב-15 במאי. "לשמור על החלום הזה בחיים בשלב זה פשוט לא היה אמור להיות."

"הבנים התאומים שלי החליטו לא לשקול לעבוד יחד לקראת מכירה משותפת אפשרית", הוסיף על הבנים ג'רמי וזך, בני 32. "על סמך זה, להפוך את ה-60 הגדולות בגופי הזקן והמעצבן, התחזוקה/דרישות המתמשכות של החווה – ההחלטה הקשה התקבלה כדי שאוכל לנקוט בצעדים לקראת יעדי הפרישה שלי", המשיך.

מצידו של זך, הוא ראה את דבריו של אביו "מוטעים ושקריים", והוסיף כי אביו "לא לוקח אחריות על מעשיו שלו".

"אבא שלי מתמרן את הנרטיב ממש לפני שהעונה יוצאת", הגיב זאק, בן 32, לפוסט של אביו. "הפוסט הזה הוא שפל מזעזע חדש של פחדנות ומניפולציה של משפחתו וילדיו למען הרווח שלו".

למרות הדרמה המתמשכת שלו עם זך, לאב לארבעה יש לכאורה מערכת יחסים בריאה עם בנו הצעיר שכן אשתו של יעקב שיתפה שהוא "עובד [on the farm] זמן מלא."

"אנחנו גרים רק כחמש דקות משם", היא הוסיפה ב-28 ביוני בשאלות ותשובות באינסטגרם עם מעריצים.

קישור מקור