בנו של קורטני קרדשיאן, שלטון דיסיק, מקבל את טראוויס בארקר מוהוק

תאומים! קורטני קרדשיאןבנו הצעיר של ריין דיסיק, הופיע לראשונה ב-a סגנון שיער חדש של מוהוק שהתאים לאבא החורג טרוויס בארקרהמראה הישן של.

ה קרדשיאנס כוכב, 43, שיתף אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום ראשון, 12 ביוני, הכולל תמונות בשחור-לבן של בנה בן ה-7 עם התסרוקת החדשה שלו. בתמונות, הילד נגע במנעולים הדוקרניים שלו כשהוא לובש זוג מכנסיים נוחים.

לטראוויס, בן 46, היה מראה דומה בתוכנית הריאליטי הראשונה שלו, MTV's תכירו את הברקריםב 2005.

ה"דו" החדש של ריין מגיע רק שלושה שבועות אחרי שהוא ואחיו, מייסון ופנלופה, חגגו לאבא שלהם סקוט דיסיקיום הולדת 39. מייסד Talentless שיתף סרטון אינסטגרם מקסים ב-26 במאי, בו מוצגים הצעירים מתאבקים וצוחקים איתו בשובבות.

"יום הולדת שמח 2 אני [sic]!" סקוט כתב את הפוסט שנמחק מאז. "הברכה הגדולה בחיי כאן!"

באדיבות קורטני קרדשיאן/אינסטגרם

סקוט וקורטני ממשיכים להורות בצייתנות לילדיהם. עם זאת, בני הזוג לשעבר – שיצאו מ-2006 עד 2015 – היו לכאורה מסוכסכים זה עם זה מאז שמייסד פוש התחיל לצאת עם המתופף Blink-182, 46, בסוף 2020. שמונה חודשים לאחר שהפך לרשמי באינסטגרם בפברואר 2021, קורטני וטרוויס הודיעו על אירוסיהם.

בעוד שבט קרדשיאן-ג'נר שמחו עבור ציפורי האהבה, סיפר מקור סגנון חיים שסקוט לא יכול היה "להפסיק להרגיש קצת פגוע" שחברתו לשעבר הייתה "מאורסת באושר".

תְאוּמִים!  בנה של קורטני קרדשיאן Reign Disick בונה מוהוק חדש כמו האבא החורג טרוויס בארקר
באדיבות קורטני קרדשיאן/אינסטגרם

"החברים שלו אומרים שהוא לא מרוצה יותר לשחק במגרש", הוסיף מקורב בדצמבר 2021, והוסיף כי סקוט "ניסה למצוא אישה שהוא יכול להשתקע איתה".

אף על פי כן, ה הפוך אותו כמו דיסיק הכוכב נצפה במספר יציאות עם נשים שונות מאז פרידתו בספטמבר 2021 מהחברה לשעבר אמיליה גריי המליןכולל בלה באנוס, האנה קרוס, הולי סקארפון ולאחרונה, רבקה דונלדסון.

כשקורטני וטרוויס קשרו את הקשר בחתונתם בפורטופינו, איטליה, ב-22 במאי, מקורב נפרד סיפר באופן בלעדי בקשר ש"עמוק בפנים, זה כואב" לראות את האקסית שלו נשואה.

"סקוט עלה על הברים מאז חתונת פורטופינו של קורטני", אמר המקור ב-24 במאי. "מה שמישהו יגיד, קורטני הוא זה שברח".

עם זאת, סקוט לא נתן לאושרם של הנשואים הטריים להסיח את דעתו מחובות האב. ב-1 ביוני, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום חגג את סיום כיתה ו' של בנו בן ה-12.

"מזל טוב, מייסון. עברת את כיתה ו'. בואו לחגוג", כתב האבא לשלושה דרך הסטוריז שלו באינסטגרם באותו יום לצד תמונה של בלוני כסף שאותרו, "יי מייסון עבר את כיתה ו'".

מצדו של טרוויס, הרוקר "כל הדברים הקטנים" שמר על קשר מוצק עם ילדיו של קורטני, אפילו לימד את פנלופה, בת 9, איך לנגן בתופים.

עם זאת, הילדים הכבידו בעבר על אמא שלהם ועל מחשב כף היד העקבי של אביהם החורג החדש בפרק של הקרדשיאנס ששודר ב-19 במאי. לאחר שהצעירים ראו את הזוג מתמזמז לדקה לוהטת, פנלופה וריינן דיברו.

"אִמָא! בלי נשיקה," נשמעה פנלופה אומרת. Reign הוסיף, "אוי, חבר"ה. אתם יכולים לא להתנשק שוב צרפתית?"קישור מקור