בעלה הראשון של מרי קיי לטורנו סטיב: איפה הוא עכשיו?

לפני מרי קיי לטורנו הואשם באשמת אונס ילדים מנהל רומן עם תלמידתה דאז בכיתה ו' וילי פואלאוהיא הייתה נשואה סטיב לטורנו. היום, של המורה המנוחה אהוב הקולג' לשעבר מצא לכאורה אושר בחייו הפרטיים בעקבות שערוריית המין.

בשנת 2015 – זמן קצר לאחר שמרי קיי עלתה מחדש לראיון עם ברברה וולטרס – סיפר מקורב רדאר אונליין שהוא המשיך להתחתן פעמיים נוספות ובסופו של דבר "המשיך" בחייו לאחר שאור הזרקורים נמוג.

א ב ג

כאשר לְשֶׁעָבַר המורה נעצרה ב-1997 – וחשפה שכן בהריון עם ילדה הראשון מאת Vili (היא הבת אודרי, נולדה ב-7 באוגוסט 1997, בזמן שמרי קיי הייתה בכלא) – סטיב הגיש בקשה לגירושים וקיבל משמורת על ארבעת ילדיהם, סטיבן ג'וניור, מרי קלייר, ניקולס וג'קלין. למרות שלהם המוניטין של אמא, גם ילדיה הבוגרים מצאו הצלחה ואושר. המקורב אמר שניקולס סיים את לימודיו בג'ורג'טאון עם תואר במדעי המחשב, וסטיבן ג'וניור, שצעיר מאביו החורג בפחות משנתיים, הוא אב לשניים.

למרות ילדותם הסוערת, כל הילדים שחלקה מרי קיי עם סטיב גדלו להיות מבוגרים מותאמים היטב.

"אני מייחס את כל זה לסטיבן, לא למרי קיי", הסביר המקורב. בעוד שמרי קיי התעקשה בעבר על כל ששת ילדיה (בנוסף לאודרי, גם וילי ומרי קיי חולקים את ג'ורג'יה, נולד ב-16 באוקטובר 1998) יש מערכת יחסים קרובה, וילי סיפר לברברה וולטרס"זו הרגשה מביכה, ללא ספק, להיות קרוב בגיל עם מישהו [who is] מבחינה טכנית הבן החורג או הבת החורגת שלך."

סטיב לטורנו

לפני מערכת היחסים של מרי קיי עם וילי, נישואיה עם סטיב כבר היו על הסלעים. לבני הזוג דאז היו לכאורה בעיות כלכליות, ושניהם עסקו יחסים מחוץ לנישואים.

עורך הדין של מרי קיי, דיוויד גרקהטען שסטיב היה "רגשית ופיזית"מתעללים במהלך הנישואים ומרי קיי "הלכה לבית החולים לטיפול" פעמיים ו"הוזעקה משטרה", אם כי לא הוגשו כתבי אישום. הטענות מופיעות גם בתיק הגירושים של בני הזוג לטורנאוס. סטיב לא הגיב בפומבי על טענות ההתעללות.

באוטוביוגרפיה פרי עטו של מרי קיי ווילי, פורסם בצרפת, בשם רק פשע אחד, אהבה (פשע פשע, לאמור)וילי טען שבעלה הראשון של מרי קיי איים עליו כשנודע לו לראשונה על הרומן.

"הוא בא אליי הביתה והתעמת איתי על זה ואמר לי שאם אני לא רוצה שאמא שלי תדע על זה או שמישהו ידע על זה, זה עומד להיגמר. דאגתי מהכל, לגבי מרי, לעצמי ואמרתי בסדר, אני לא רוצה שזה ייצא לשום מקום", כתב וילי. "הפחד מהתגובה של אמא שלי והמחשבה שכולם יושפעו מזה היה אחד הפחדים הכי גדולים שלי, אז אמרתי, לטובה של כולם, בסדר. זה היה סוג של הרס".

לאחר שחרורה מהכלא, מרי קיי נישאה לווילי במאי 2005. באותה תקופה היא הייתה בת 43 והוא בן 21. הנישואים נמשכו 14 שנים; וילי הגיש בקשה להפרדה משפטית ב-2017 וגירושין הסתיימו באוגוסט 2019.

כשנשאל על הפילוג ביניהם בשנת 2017אמר סטיב אֲנָשִׁים מגזין, "המשכתי הלאה ואין לי מה לומר.

מרי קיי לטורנו הבעל הראשון סטיב
Getty Images

בעוד שהעניינים היו מסובכים עבור המשפחה המעורבת באמצע שנות ה-90, המקורב אמר לסטיב אין בעיה לשים את השערורייה מאחוריו. הוא עבד עבור אלסקן איירליינס למעלה מ-30 שנה, והוא היה שתי בנות נוספות (מאת גרושתו השנייה, קלי וילן).

"הוא המשיך בחייו והכל חיובי". אמר המקור. "הוא איש ואבא נפלאים. אף אחד מהילדים לא יצא רע והוא עשה הכל לבד. סטיבן הוא אדם נפלא, חרוץ. הוא תמיד סיפק ודואג למשפחתו".

מרי קיי מתה ביולי 2020 בגיל 58 בעקבות מאבק בסרטן המעי הגס. דיוויד גרקה אישר את מותה בהצהרה ל חדשות המלך 5.

"זה היה צפוי אבל עצוב בכל מקרה", אמר. "היא הייתה אדם טוב."

למרות שווילי ומרי קיי היו גרושים בזמן מותה, הוא עדיין נשאר לצידה ברגעיה האחרונים. סטיב לא דיבר על פטירתה של גרושתו הראשונה.

קישור מקור