בעלה לשעבר של קים מנזיס בכלא בגין רצח

ארוס בן 90 יום כוכב קים מנזיס ציינה שהיא הייתה נשואה בעבר 20 שנה לבנה ג'מאל מנזיסאבא בתוכנית, אבל אלה לא הנישואים היחידים בעברה. בקשר יכול לאשר באופן בלעדי כי קים הייתה נשואה בעבר לאדם בשם קווין גולפין, שנמצא כעת בכלא בגין רצח.

"קים ראתה את הסיפור שלו בטלוויזיה ונכנסה לכלא סוף שבוע אחד כדי לבקר אותו", מספר מקור בלעדי בקשר על איך קים, 52, הכירה את בעלה לשעבר. "קים מאמינה בלשפוט אחרים, ובגלל זה היא עשתה מה שהיא עשתה."

באדיבות משרד ביטחון הציבור בצפון קרוליינה

בקשר יכול לאשר שקווין ואחיו, טילמון גולפין, נעצרו בספטמבר 1997. האחים, שהיו אז בני נוער, הואשמו כל אחד בשני עבירות של רצח בכוונה תחילה, שני עבירות של שוד עם נשק מסוכן, סעיף אחד של תקיפה עם נשק קטלני בכוונה להרוג, סעיף אחד של פריקת נשק לתוך רכוש תפוס וסעיף אחד של החזקת רכב גנוב. טילמון, שהיה אז בן 19, וקווין, שהיה אז בן 17, הואשמו בהריגת שני שוטרים לבנים במהלך עצירת תנועה בפייטוויל, צפון קרוליינה.

למרות גילם, שניהם עמדו בפני עונש מוות על הפשע, כך נכתב החוק בזמנו. בשל הזעם הציבורי סביב המקרה, משפטם של האחים גולפין הוזהר ונקבע חמישה חודשים בלבד לאחר ביצוע הפשע.

בפברואר 1998, טילמון וקווין נשפטו יחד במשפט חבר מושבעים במחוז קמברלנד, על ידי חבר מושבעים שנבחר ממחוז ג'ונסון. הם נמצאו אשמים בכל האישומים ונידונו למוות על כל רצח.

"הוא נשלח לנידונים למוות, והיא התחילה לכתוב ולבקר אותו בתדירות גבוהה יותר", מספר המקורב בקשר על הקשר של קים עם קווין. "היא הרגישה שיש בתיק יותר ממה שנראה לעין. היא לא מאשרת את מה שהם עשו או אומרת שזה היה נכון".

המקור ממשיך, "הם מאמינים שהיא לא הייתה מאוהבת בו אלא אהבה אותו כאדם. הוא היה צריך מישהו שיהיה ייפוי הכוח שלו, וזהו. כל העניין נמשך כשנתיים לפני שהוא בוטל".

קים וקווין לא היו ביחד בזמן שהפשע התרחש. הם התחתנו בינואר 1999, בקשר אושר באופן בלעדי באמצעות רישומים מקוונים. "הנישואים מעולם לא הושלמו", מסביר המקור. "הוא לא אבא של ג'מאל."

"קים בעצם השתלט על ייפוי הכוח לאחר הנישואין", מוסיף המקורב.

עונש המוות של קווין עודכן בסופו של דבר לחיים ללא שחרור על תנאי כאשר עבר חוק בצפון קרוליינה שאסר על עונש מוות לילדים מתחת לגיל 18. עונש המוות של טילמון בוטל והוא נידון למאסר עולם בספטמבר 2020, שמונה שנים לאחר ששופט קבע כי גזר דין גזעני האפליה השפיעה באופן בלתי חוקי על המשפט לפי חוק הצדק הגזעי.

קים מנזיס יום האהבה 2022
באדיבות קים מנזיס/אינסטגרם

"[Kim and Kevin] נשארו חברים. יש לה קשר ספורדי עם קווין מאז הביטול", משתף המקורב. "הוא יודע על התוכנית. קווין רוצה שהיא תהיה אשת הכנף שלו ברגע שהוא ישתחרר מהכלא".

מקור המקורב לקים מוסיף, "העבר שלה הוא העבר שלה ואין לו שום קשר להווה שלה".

קישור מקור