בעלה של אמא יוני ג'סטין סטראוד: ציטוטים של בנות

בעלה של אמא יוני ג'סטין סטראוד: ציטוטים של בנות

כולם במשפחה? יוני "מאמא יוני" שאנון לא סתם זעזעה את העולם כשהודיעה שהיא נישאה ג'סטין סטראוד במרץ 2022. היא גם הפתיעה את משפחתה, כולל בנות לורין "דלעת" אפירד ו אלנה "האני בו בו" תומפסון.

יוני וג'סטין התפרסמו לראשונה עם הרומן שלהם באוקטובר 2021 לאחר שפרסמה סרטון אינסטגרם המציג את הקעקועים שלו. זמן קצר לאחר שהפכו את הרומנטיקה שלהם לאינסטגרם לרשמי, השניים החלו ברומן סוער ונראו קניות טבעות אירוסין במרץ 2022.

למרות שמועות על אירוסין במהלך מסע הקניות, ה אמא יוני: מ-Not to Hot כוכב התעקש שהזוג לא ילך במעבר בזמן הקרוב. "לא, מותק, תן לי להגיד לך משהו. הטבעת הזו על היד שלי כבר תשע שנים", היא סיפרה באופן בלעדי בקשר במאי. "היו כל כך הרבה סיפורים ואני כמו, 'תראה, מותק, זה על היד שלי כבר תשע שנים'".

עם זאת, איש הטלוויזיה חשף בסופו של דבר שהם קשרו את הקשר במהלך טקס בבית המשפט בג'ורג'יה ב-23 במרץ.

חודשים לאחר שהפך לבעל ואישה, יוני פנה ל-TikTok כדי לאשר את החדשות. "אני יודע שראיתם את זה בכל האינטרנט אז אנחנו כאן כדי לנקות כמה מהשמועות כן אני ו @officialsmallz1 באמת התחתנה ב-23 במרץ ביום השנה שלנו שישה חודשים וכן, זה היה כל כך מדרבנן", היא כתבה לצד הסרטון, אותו שיתפה גם באמצעות אינסטגרם ב-1 ביוני.

בקליפ, הזוג הטרי הבזיק את טבעות הנישואין שלהם כשהם הכריזו שהם "לא מהשוק". יוני הוסיף, "כשאתה יודע, אתה פשוט יודע."

הזוג גם עודדו את המעריצים להסתכל על Mama June: Road to Redemption כדי ללמוד איך התחיל סיפור האהבה הסוער שלהם.

בעוד יוני שמרה על נישואיה בסוד מהעוקבים שלה ברשתות החברתיות, נראה שהיא גם שמרה על בני משפחתה בחושך לגבי הנישואים.

ביולי, אלנה גילתה E! חֲדָשׁוֹת שנישואיה של אמה תפסו אותה "בהפתעה". היא הוסיפה כי יוני "תמיד היה אחד שאמר שלעולם לא תתחתן".

המשיכו לקרוא כדי לראות מה המשפחה של ג'ון אמרה על נישואיה לג'סטין.קישור מקור