בעלה של אמילי רטאג'קובסקי סבסטיאן "מתחרט" לאחר הפיצול

מחזיק תקווה. אמילי רטאייקאוסקי'בעלה לשעבר סבסטיאן בר-מקלר יש "חרטות גדולות" על הפיצול שלהם, אומר מקור בלעדית בקשר.

"סב מתחנן בפני אמילי שתחזור להיות ביחד", אומר המקורב ומוסיף שסבסטיאן, בן 34, מתחרט על האופן שבו נישואיהם הסתיימו.

מקור אישר את זה בקשר שאמילי, 31, וסבסטיאן הפסיקו את זה לאחר ארבע שנות נישואים ביולי.

"היא מחזיקה את זה בשביל בנם ונשארת חזקה", הוסיף אז מקורב המקורב, בהתייחס לילדם היחיד של הזוג לשעבר, סילבסטר, שנולד בשנת 2021. הם הסבירו שהדוגמנית עדיין לא הגישה בקשה לגירושין אבל היא "מדברת לעורכי דין".

למרות שאמילי וגם סבסטיאן לא אישרו את הסיבה מאחורי הפיצול שלהם, חלק מהמעריצים מאמינים שהזוג סיים את נישואיהם בגלל בגידה לכאורה של המפיק.

ימים ספורים לאחר אישור הפיצול, אמילי עוררה שמועות על בגידה כאשר היא "עשתה לייק" לכמה ציוצים בטענה שסבסטיאן לא נאמן בנישואיהם.

Shutterstock

"לא מאמינה שהכלבה הקטנה הזאת בגדה ב-EmRata", נכתב בפוסט אחד שהוצג בעמוד ה"לייקים" של אמילי. "בנות, איך אנחנו חוגגות את הגירושים של EmRata?" קריאה ציוץ נפרד.

ה הגוף שלי המחבר אהב ציוץ נוסף שבו נכתב: "EmRata סוף סוף משוחרר מהאיש הזה רק מוכיח שאלוהים הוא באמת מאוד אמיתי."

אמילי וסבסטיאן שמרו על פרופיל נמוך לאורך הרומן שלהם, שהחל כשערכו טקס חתונה מהיר בבית המשפט בפברואר 2018.

"חשבתי על זה בערך 30 שניות," ילדה נעלמה השחקנית התבדחה על נישואי רובה הציד שלה בזמן שהופיעה בפרק באפריל 2018 של תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון. "לא, זו הייתה חתונה בבית המשפט בעירייה. אני מניח שלא ידעתי מה תמיד רציתי לעשות, וזו אולי הסיבה שזה היה כל כך לא מסורתי”.

גם במהלך ההופעה, אמילי חשפה כיצד סבסטיאן העלה את השאלה. "הוא הציע לי נישואין במינטה טברנה [in New York City]" היא אמרה אז. "לא הייתה לו טבעת, אז אמרתי, 'מממ, לא'. ואז, הוא לקח את מהדק הנייר שאיתו שולם החשבון ועשה לי טבעת, שלמעשה חשבתי שהיא ממש רומנטית".

לאחר שהתארסו, בני הזוג לשעבר יצרו יחד להקות חתונות משלהם. "נכנסנו לצ'יינה טאון וקנינו, כאילו, אונקיה של זהב", הסביר כוכב הקליפ של "Blurred Lines". "והוא היה כמו, 'אנחנו נמיס את הזהב כדי ליצור את הטבעות'. … פשוט מתחשק לי להכין את זה בעצמך, כאילו, איך אתה יכול להיות יותר אישי?"

מקור אמר באופן בלעדי בקשר באוגוסט שהראשון איי קרלי כוכב אורח מוכן להתחיל לצאת שוב. "לא תהיה לאמילי שום בעיה להמשיך בחייה מסבסטיאן. היא לגמרי עלתה עליו", אמר אז המקורב.

קישור מקור