בעלה של אמילי רטאג'קובסקי סבסטיאן רימה 'מספר פעמים'

זה נהיה מבולגן. אמילי רטאייקאוסקיבעלה המנוכר, סבסטיאן בר-מקלרלכאורה בגד בה "מספר רב" פעמים לפני הפיצול שלהם, אומר מקור בלעדית בקשר.

"[Sebastian] תועה במספר הזדמנויות", טוען המקור, עם מקורב שני טוען כי המפיק גם לא נאמן בזמן שרטאייקובסקי, בן 31, "היה בהריון" עם בנם, סילבסטר, שנולד במרץ 2021.

הדוגמנית "מדברת עם עורכי דין על משמורת על סילבסטר", מוסיף המקורב השני.

הנציגים של Ratajkowski ובר-McClard לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

בתוך הניתוק ביניהם, לבר-מקלר, בן 34, יש "חרטות גדולות" על איבוד הגוף שלי המחבר וכיצד הסתיימו נישואיהם, סיפר בעבר מקור שלישי בקשר. "סב מתחנן בפני אמילי שתחזור להיות ביחד."

בקשר ביולי אישר שרטאייקובסקי ובר-מקלר עזבו את זה לאחר ארבע שנות נישואים. באותו זמן, מקור אמר שהדוגמנית "מחזיקה את זה בשביל בנם ונשארת חזקה" בתוך הפילוג ביניהם.

עד אוגוסט, אמר מקור אחר בקשר שרטאייקובסקי "התגברה לחלוטין" על האקס שלה ומוכנה להתחיל לצאת שוב, והוסיפה, "לא תהיה לאמילי שום בעיה להמשיך בחייה מסבסטיאן."

לא רטאייקובסקי ולא בר-מקלר דיברו בפומבי על הפרידה שלהם. עם זאת, יליד בריטניה עורר שמועות שמערכת היחסים שלהם הסתיימה בגלל בגידה לאחר ש"עשה לייק" לכמה ציוצים שהצביעו על כך שמפיק הסרט לא נאמן.

"לא להאמין שהכלבה הקטנה הזאת בגדה ב-EmRata", נכתב באחד הפוסטים של Ratajkowski "אהבתי". "בנות, איך אנחנו חוגגות את הגירושים של EmRata?" קריאה ציוץ נפרד.

ה ברוך הבא הביתה השחקנית "אהבתי" ציוץ נוסף שבו נכתב: "EmRata סוף סוף משוחרר מהאיש הזה רק מוכיח שאלוהים הוא באמת מאוד אמיתי".

הזוג לשעבר התחתן בפברואר 2018 במהלך טקס בבית המשפט בניו יורק.

"חשבתי על זה בערך 30 שניות," התבדח רטאייקובסקי על נישואיהם הקפיציים בזמן שהופיע ב- תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון באפריל 2018, חודשיים בלבד לאחר שאמרתי "אני כן".

היא המשיכה, "לא, זו הייתה חתונה בבית המשפט בעירייה. אני מניח שלא ידעתי מה תמיד רציתי לעשות, וזו אולי הסיבה שזה היה כל כך לא מסורתי”.

מייק ריד/ACE Pictures/Shutterstock

בר-מקלר ששאל את השאלה הייתה לא שגרתית כמו החתונה שלהם. "הוא הציע לי נישואין במינטה טברנה [in New York City]", נזכר רטייקובסקי בזמנו. "לא הייתה לו טבעת, אז אמרתי, 'מממ, לא'. ואז, הוא לקח את מהדק הנייר שאיתו שולם החשבון ועשה לי טבעת, שלמעשה חשבתי שהיא ממש רומנטית".

Ratajkowski בסופו של דבר קיבל טבעת אמיתית מ-Bear-McClard והם יצרו יחד את להקות החתונה שלהם. "נכנסנו לצ'יינה טאון וקנינו, כאילו, אונקיה של זהב", הסביר כוכב הקליפ של "Blurred Lines". "והוא היה כמו, 'אנחנו נמיס את הזהב כדי ליצור את הטבעות'. … פשוט מתחשק לי להכין את זה בעצמך, כאילו, איך אתה יכול להיות יותר אישי?"

השניים קיבלו את פני בנם, סילבסטר, במרץ 2018, כאשר רטאייקובסקי רץ על הגעתו באותו זמן, "סליי הגיע ב-3/8/21 בבוקר הכי סוריאליסטי, יפה ומלא אהבה בחיי".

קישור מקור