בעלה של דלעת אפירד מאיים על BF Dralin של Honey Boo Boo

מָגֵן. לורין "דלעת" אפירדבעלה של (לבית שאנון), ג'וש אפירדנתן אלנה "האני בו בו" תומפסוןהחבר של, דרלין קארסוולאזהרה לא מסוננת בפרק חדש של אמא יוני: הדרך לגאולה.

"היא כן גרה בבית שלנו, אז הדבר היחיד שאני מבקש זה כבוד, כנות ולהתייחס אליה ממש ממש טוב כי לא הייתה לה האמא הכי טובה בעולם שתתייחס אליה כמו שהיא אמורה לקבל יחס [sic]", אמר ג'וש, בן 25, בפרק ששודר ביום שישי, 17 ביוני. "אם לא תעשה את כל הדברים האלה, בנאדם, אני פשוט אשבור לך את הצוואר, בסדר?"

דרלין, בן 20, שתק לרגע קצר, בעוד ג'וש התעקש שכל עוד דרלין "יטפל[s] טוב שלה, זה הדבר הכי גדול."

בפרק האחרון, דלעת, 22, הזמינה את הנה בא האני בו בו "המאוד" של כוכבת למסיבת יום ההולדת ה-16 שלה. יום ההולדת האמיתי של האני בו בו, לעומת זאת, חל ב-28 באוגוסט. מלבד הרגע הקצר בין ג'וש לדרלין, גם אמא יוני הופיעה למסיבה ללא הזמנה, מה שגרם לכאורה לאי נוחות מסוימת.

MEGA

Honey Boo Boo שיתפה איתה הצצה מתוחה מהפרק אינסטגרם עוקבים באותו היום, שהתמקדו בעיקר כיצד אימא יוני התרסקה באירוע. הקליפ המלא הסתיים בצילום של Honey Boo Boo שנראה במצוקה כשהוא חובש כובע מסיבה מקסים.

הרגע המעט לא נוח מגיע ימים ספורים לאחר שמאבק המשמורת בן חודשים ארוכים של אימא יוני עם דלעת על אלאנה הסתיים לאחר ששופט העניק לדלעת משמורת בלעדית על אחותה. האני בו בו כבר גרה עם דלעת אחרי שאמא יוני סיימה את תקופת הגמילה שלה ויצאה למסע הפיכחון שלה.

למרות הדרמה במשפחה, האני בו בו לא נותנת לזה להפריע לרומן המתוק שלה עם דרלין. ה פעוטות מצנפות alum חשפה שהיא הייתה במערכת יחסים במהלך שאלות ותשובות אינסטגרם בינואר 2021.

"אתה חייב חבר?" שאל אחד העוקבים, ועל כך האני בו בו, 15, השיב, "יססס." בסיפור נפרד, היא כתבה שהחיים "לא יכולים להיות טובים יותר".

בספטמבר ההוא, היא אישרה שדרלין היה האדם המיוחד בחייה כשהפכה לרשמית באינסטגרם.

למרות שהצמד יוצא בשמחה, חלק מהמעריצים של כוכב הריאליטי בטלוויזיה מתחו ביקורת על פער הגילאים שלהם בן ארבע שנים. עם זאת, אמא יוני הגנה בפומבי על הרומן שלהם בראיון ב-9 במאי עם TooFab.

"היא מקבלת הרבה שנאה כי היא במערכת יחסים בין-גזעית, הוא מבוגר יותר, אבל בסופו של יום, אלנה היא לא הילדה בת ה-6-7 שכולכם התאהבתם בו לפני 11 שנים." אמרה שאנון. "אלנה התבגרה, היא מסיימת תיכון בשנה הבאה, חברים!"קישור מקור