בעלה של מירנדה למברט "לא יכול היה להפסיק לבהות" בה

כל כך מאוהב! מירנדה למברטבעלה של, ברנדן מקלולין"לא יכולתי להפסיק לבהות" בזמרת הקאנטרי כשצעדה על השטיח האדום של Time 100 ביום רביעי, 8 ביוני, מספר עד ראייה באופן בלעדי בקשר.

מירנדה, 38 וברנדן, 30, "נראו מאושרים מתמיד", מספר המתבונן מהשטיח האדום בקשר.

"הוא חייך ועמד מאחוריה כל הלילה", מוסיף המקורב. עדת הראייה מציינת שהזוג התאימו בתלבושות שחורות, אומרת שהערב "נראה כמו ליל דייטים אמיתי".

בזמן שהצטלמו יחד על השטיח האדום, בני הזוג צחקו והזמרת "שיכורה" הושיטה יד להחזיק את ידו של הגבר שלה. צלמים כינו את ברנדן כ"קצין מקלוהן", מה שגרם למירנדה להתנשף ולהעיר, "זה היה מתוק".

Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

ברנדן בסופו של דבר התרחק כדי לתת למירנדה זמן לצילומי סולו, למרות שהוא לא הצליח להרחיק את עיניו ממנה כשהיא המומה על השטיח האדום.

הזוג עדיין מאוהב בטירוף לאחר שנישאו בחשאי בשנת 2019. ילידת טקסס שמרה פרטים על הרומן שלהם באופן פרטי יחסית, ורק גולשת על בעלה במקרים נדירים.

"זה כמו איזה סרט הולמרק או משהו כזה," היא אמרה על פגישה עם בעלה כשעבד בו בוקר טוב אמריקה בתור מאבטח. "הצוואר הג'ינג'י מטקסס פוגש את הקצין היפהפה הזה של NYPD ברחוב בניו יורק, אבל זה באמת קרה ככה."

לפני מערכת היחסים שלה עם ברנדן, מירנדה הייתה נשואה לזמרת קאנטרי בלייק שלטון משנת 2011 ועד גירושיהם ב-2015. האקסים מעולם לא אישרו את הסיבה מאחורי הפיצול שלהם, אם כי דווח כי שמועות האהבה והבגידה מרחוק שלהם – ששניהם הכחישו – מעמיסים על מערכת היחסים שלהם.

"זה לא העתיד שדמיינו. ובלב כבד אנחנו מתקדמים בנפרד", זמרת "אם הייתי קאובוי" ו הקול אמר השופט בהודעת הגירושים ביולי 2015. "אנחנו אנשים אמיתיים, עם חיים אמיתיים, עם משפחות אמיתיות, חברים ועמיתים. לכן, אנו מבקשים בחביבות פרטיות וחמלה בעניין המאוד אישי הזה".

במאי 2022, מירנדה פתחה על תשומת הלב התקשורתית סביב הגירושים בזמן שהופיעה חדשות CBS. "לא הייתי מוכנה לזה," היא הודתה. "טוב, אני לא חושב שמישהו כן. וזה לא נחמד לפעמים."

לאחר מכן שיתפה כיצד התמודדה עם הספקולציות הקבועות לגבי מה השתבש בנישואיהם. "אני חושב שאתה צריך לקחת את זה עם גרגר מלח ולדעת שאני זמר-יוצר, אז למזלי אני יכול להגיד את כל האמת שלי", אמרה הזמרת "הלב השבור של אמא". "אני לא אשקר במוזיקה שלי."

כעת, לאחר שחלפו שנים רבות, זוכת הגראמי אמרה שהיא השלימה עם הפיצול והטירוף התקשורתי סביבו. "גם אני התבגרתי ולמדתי הרבה על עצמי ואני חושבת שבשלב מסוים אתה מתחיל להתמסד עם מי שאתה," אמרה מירנדה. "אני חושב שבגלל זה אתה מרגיש את השלווה הזו שמגיעה ממני, כי אני מרגיש שלווה עם עצמי."

קישור מקור