בעלה של סטפני ראמוס, אמיו טומאוני: עבודה, ילדים, עוד

סטפני ראמוס עלתה לכותרות כשהקישו עליה כדי למלא באופן זמני איימי רובך ו טי ג'יי הולמס עַל בוקר טוב אמריקה בַּצַד ג'יו בניטז בין המארחים המשותפים המקוריים שערוריית היכרויות. המשיכו לגלול כדי לפגוש את בעלה של סטפני, אמיו טומוני, וללמוד על מערכת היחסים והמשפחה שלהם.

מיהו בעלה של סטפני ראמוס, אמיו טומאוני?

Emio עובד בתור א במאי, צלם קולנוע, עורך ומפיק.

הוא גם המייסד של חברת הפקת הווידאו Emio Created Media, שהושקה בפברואר 2014. "עם קהל לקוחות בלעדי, אנחנו עובדים אך ורק עבור עסקים שתלויים באישיות של בעל העסק לא פחות מהעסק עצמו", הסביר אמיו. של החברה באמצעות שלו לינקדאין עמוד. "אם העסק שלך שזור בסיפורי המשפחה והחיים שלך, אם שמך הוא שם החברה, אם לקוח אי פעם שלח לך מכתב תודה אישי, אנחנו עובדים בשבילך."

כמה זמן סטפני ראמוס ואמיו טומיאוני נשואים?

סטפני ואמיו קשרו את הקשר ב-4 בספטמבר 2010. הם חולקים את הבנים חאווייר וג'יו.

בעוד שרוב הנוכחות של סטפני במדיה החברתית מדגישה את עבודתה כעיתונאית, היא חגגה את יום הנישואים ה-11 שלהם באמצעות אינסטגרם בספטמבר 2021.

"חוגגים 11 שנות נישואים!" ה GMA אישיות כתבה לצד תמונות עם בעלה וחבריהם. "כל כך שמח לחגוג ולהיזכר עם החבורה הזו. הלב מלא."

מה הייתה עמדתה של סטפני ראמוס מול ABC לפני השתלטות על 'GMA3'?

לפני השתלטות זמנית על תפקיד האירוח GMA3 ב-5 בדצמבר 2022, סטפני עבדה ככתבת ארצית עבור חדשות ABC. במהלך התקופה שלה עם הרשת, היא סיקרה סיפורים כולל בעיות צבאיות ומשברים בבריאות הנפש בקהילות הלטיניות.

לפני שהצטרף ל-ABC ב-2015, יליד ניו יורק עבד כמגיש חדשות במיזורי וכעורך מטלות בדרום קרוליינה.

כמה זמן יחזיקו סטפני ראמוס וג'יו Benitez Cohost 'GMA'?

לא ברור כרגע כמה זמן סטפני וג'יו ישמשו כמארחים משותפים של GMA3.

הקישו עליהם כדי למלא אחרי שאיימי וטי ג'יי הושלכו על ספסלים על רקע ספקולציות רומנטיות, בקשר מְאוּשָׁר.

באדיבות סטפני ראמוס/אינסטגרם

שעות ספורות לאחר שאיימי וטי ג'יי נקשרו רומנטית ב-30 בנובמבר, סיפרו מקורות רבים בקשר שהמארחים המשותפים – שעבדו יחד מאז 2020 – יוצאים. ABC "מנסה נואשות להבין איך להתמודד" עם המצב, שזכה לכינוי "סיוט של משאבי אנוש".

מקור אחר סיפר בעבר בקשר זֶה הרשת "זהירה" כשזה מגיע לרומנטיקה החדשה, שבה טוב יותר סופר ואישיות CNN לשעבר מתכננים להפוך ל"רשמי".קישור מקור