בעלה של תרזה ג'ודיס מגיב להאשמות מזויפות של קרטייה

מוחא כפיים בחזרה! תרזה ג'ודיצההבעל החדש של, לואיס "לואי" רולסהגיב להאשמות כי העניק לבנותיו החורגות צמידי קרטייה מזויפים לחג המולד.

"אני חושב שברוח מה באמת מדובר בחג המולד, ההתמקדות של האנשים צריכה להיות במקום אחר ולא במשהו טיפשי כמו זה", שיתף בהצהרה באמצעות עורך דינו. עמוד שישי ביום חמישי, 29 בדצמבר. "עם זאת, הבנות שמחות מאוד מהצמידים שלהן ואסירות תודה על קבלתם".

האשמות החלו לרוץ לאחר שחשבון מעריץ פרסם מחדש סרטון – שנראה כאילו נמחק – של בתה הבכורה של תרזה, גיה ג'ודיצה, מראה למעריצים את שליחת מתנות חג המולד שלה. בקטע אחד, הסטודנטית מאוניברסיטת רוטגרס, בת 21, הציגה את הצמיד שנתן אביה החורג.

"אני כל כך מאוהבת בזה וכל כך אסירת תודה", אמרה גיה לצופים. למרות זאת, מעריצים באינסטגרם טען שהצמיד מזויף לאחר שהשווה אותו לקופסת קרטייה "אמיתית" לכאורה.

"תוהה למה הבנות האלה לא יחפשו בגוגל את המוצר האמיתי לפני הפרסום. ברור שזה שונה", טען אחד המגיבים. אחרת הוסיפה, "זה מה שעלה לי בראש כשראיתי את הפוסט שלה, אבל ידעתי שזה המקרה."

תמונה מאת גרגורי פייס/Shutterstock

שלישי הסביר עוד את הטענות.

"אני לא מומחה לקרטייה. אבל אני כן יודע שהיא מחזיקה קופסת צמיד אהבה, אתה יכול לראות את החריץ לבורג. אז אני לא יודע למה יש Juste Un Clou [bracelet] בו", הם כתבו. "אני לא אסיק שום מסקנות מעבר לזה כי אני לא מכיר אותן אבל אני אישית אף פעם לא ראיתי את קרטייה עושה טעות כזו".

בעוד טונות של מגיבים זרקו יריות על לואי, בן 47, על הצמיד המזויף לכאורה, אחרים הכפילו את העובדה שזה אכן היה קרטייה אמיתי.

"זה אמיתי. פשוט הלכתי לספינת הדגל של קרטייה וקיבלתי צמיד לחג המולד", טען אחד המגיבים. "החלק הפנימי מרופד במקום שבו נמצא הלוגו. זה אמיתי. לרוב הזיופים יש את הלוגו של Cartier בחלק העליון של הקופסה."

תרזה, בת 50, עדיין לא דיברה בפומבי על ההאשמות. עם זאת, היא שיתפה טונות של פוסטים במדיה החברתית על חג המולד הראשון של משפחתה המשולבת, בעקבות החתונה שלה ושל לואי באוגוסט.

"אני רק רוצה שלום, אהבה, אושר ובריאות, ואני עוזב את הרעילות [behind]," היא אמרה אֲנָשִׁים בראיון שפורסם ב-26 בדצמבר על השנה הקרובה. "החיים קצרים, הם בעלי ערך רב, אז אתה צריך להעריך את הזמן שיש לך על כדור הארץ הזה ולהקיף את עצמך באנשים טובים, ויברציות טובות, אנשים שמחים בשבילך. זה באמת חשוב, ובמיוחד עבור הילדים שלי, אני רוצה שהם יראו את זה גם. אני רק רוצה ליהנות."קישור מקור