בעל יסמין פיורי ריאן ג'נקינס: מיהו כוכב הריאליטי?

על פי החשד, דוגמנית הפלייבוי, ג'סמין פיורי, נרצחה על ידי בעלה, ריאן ג'נקינס, שזכה לשמצה במספר תוכניות ריאליטי בטלוויזיה. המשך לקרוא כדי ללמוד על רציחות פלייבוי, ג'נקינס ועוד.

מי זה ריאן ג'נקינס?

ג'נקינס היה משקיע ויזם נדל"ן קנדי. עם זאת, הוא זכה למוניטין הודות לתקופתו ככוכב ריאליטי.

הוא ופיורי נפגשו בקזינו בלאס וגאס, נבאדה. יומיים בלבד לאחר מכן, הם התחתנו בקפלה לחתונה לבנה קטנה ב-18 במרץ 2009. הם היו נשואים חמישה חודשים לפני שגופתה נמצאה מבותרת ותחבה לתוך מזוודה בפח אשפה בבואנה פארק, קליפורניה. היא הייתה בת 28.

MEGA

מה קרה ליסמין פיורי?

ג'נקינס, שהיה אז בן 32, ופיורי נכנסו למלון בסן דייגו, קליפורניה, ב-13 באוגוסט 2009, כדי להשתתף בטורניר פוקר צדקה. צילומי מעקב הראו אותם עוזבים את האירוע ביחד במלון דל מאר הילטון בשעה 2:30 לפנות בוקר ב-14 באוגוסט 2009. הם נראו מאוחר יותר במועדון לילה, אך בסביבות השעה 4:30 לפנות בוקר, ג'נקינס חזר למלון שלהם לבדו. פיורי לא נראה שוב בחיים.

גופתו של פיורה התגלתה פחות מ-24 שעות לאחר מכן מוכה קשות וממולאת במזוודה. שיניה ואצבעותיה הוסרו, מה שלדעת החוקרים היה מאמץ להאט את תהליך הזיהוי. הם הצליחו לזהות אותה ב-18 באוגוסט 2009, באמצעות המספר הסידורי על שתלי החזה שלה.

איפה ריאן ג'נקינס עכשיו?

ג'נקינס דיווח על נעדרת אשתו בשעה 20:55 ב-15 באוגוסט 2009, בטענה שהיא הורידה אותו בדירתם לאחר שחזרה מסן דייגו יום אחד לפני כן, עזבה לעשות סידורים ולא חזרה.

מוות ג'סמי פיורי: מיהו הרוצח ריאן ג'נקינס?
Splash News

ג'נקינס נמלט מדירתם בלוס אנג'לס ב-16 באוגוסט 2009. הוא אסף את הסירה שלו בלאס וגאס ועבר את הגבול למולדתו קנדה.

הוא מת בהתאבדות בחדר מלון בהופ, קולומביה הבריטית, קנדה, ונמצא על ידי אנשי הצוות ב-23 באוגוסט 2009.

באילו תוכניות ריאליטי היה ריאן ג'נקינס?

ג'נקינס הופיע מייגן רוצה מיליונרבכיכובו של לשעבר פלייבוי דֶגֶם מייגן האוזרמן. הנחת היסוד הייתה של תוכנית היכרויות ריאליטי טיפוסית, אלא שהגברת הראשית הייתה פתוחה לגבי חיפוש אחר בן זוג עשיר. באופן מפתיע, ג'נקינס היה כמעט הבחירה האחרונה של האוזרמן.

"למעשה מאוד אהבתי את ריאן ורציתי לבחור בו כמנצח", היא נזכרה Entertainment Weekly. "קיבלתי את מספר הטלפון שלו והתקשרתי אליו כשלא צילמנו. היינו מדברים בטלפון בלילה. ניהלנו מערכת יחסים טלפונית מחוץ לצילומים, שאיש לא ידע עליהם. בעצם אמרתי לו, 'אני הולך לבחור אותך'”.

עם זאת, כשהאוזרמן סיפרה למפיקים את התוכנית שלה להמשיך בעניינים עם ג'נקינס, הם יעצו נגד זה כי הוא "לא היה חביב בראיונות שלו", והסבירו שהצופים לא ירצו שהוא ינצח. בסופו של דבר היא נענתה לעצתם וחיסלה אותו במהלך הגמר.

האוזרמן תכנן לחדש את הקשר איתו ברגע שהצילומים יסתיימו, אבל הוא כבר המשיך הלאה עם פיורה. האוזרמן נזכר בהלם מהחדשות שהוא התחתן עם פיורה בלאס וגאס מהר מאוד לאחר שעזב מייגן רוצה מיליונר.

"הוא התקשר אליי ואמר, 'אני חייב להגיד לך משהו. הייתי כל כך מוטרד כשעזבתי את ההופעה, נסעתי לווגאס ופגשתי בחורה. היא הנפש התאומה שלי, והתחתנו'", אמר האוזרמן על שיחתם.

מי רצח את יסמין פיורי?

ג'נקינס הואשם ברצח של פיורה, למרות שהוא מת לפני שהלך למשפט. מאוחר יותר מצאה המשטרה מכתב התאבדות בן עמוד אחד על המחשב הנייד שלו שכותרתו "צוואה וצוואה".

"בערך מחצית מהמכתב תיאר כמה הוא אוהב אותה, ובאותה נשימה, הוא היה מדבר על כמה היא עשתה אותו מתוסכל ושהוא הרגיש מאוד קנאה בכמה ממערכות היחסים שלה וזה תסכל אותו מאוד", סמל. ביל קוהאנק אמר בזמנו לחדשות CBS.

מוות על ידי תהילה בכורה ביום שני, 23 בינואר, בשעה 21:00 ET, ולאחר מכן רציחות הפלייבוי בשעה 22:00 ET. שתי הסדרות ישודרו באותו יום ב-Discovery+.

קישור מקור