ב'קייט פלוס 8' מככבים השינוי של מאדי וקארה לאורך השנים

ב'קייט פלוס 8' מככבים השינוי של מאדי וקארה לאורך השנים

כולם מבוגרים! מאדי גוסלין ו קארה גוסלין כמעט גדל לנגד עינינו ג'ון וקייט פלוס 8 ו קייט פלוס 8.

התאומים הם ילדיהם הבכורים של ג'ון גוסלין ו קייט גוסלין. בני הזוג לשעבר נפגשו ב-5 באוקטובר 1997, בפיקניק של החברה. הם התחתנו ב-12 ביוני 1999, וקיבלו את פני מאדי וקארה ב-8 באוקטובר 2000. קייט חשפה בעבר שבגלל האבחנה של תסמונת השחלות הפוליציסטיות שלה (PCOS), היא השתמשה בהפריה חוץ גופית (IVF) כדי להרות את התאומים שלה. הבנות נולדו פג בגיל 35 בערך.

ג'ון וקייט התגרשו ב-2009, וקייט קיבלה משמורת ראשית על שמונת ילדיהם – כולל האחים של מאדי וקארה אלקסיס, לאה, האנה, קולין, אדן וג'ואל. עם זאת, לג'ון יש כעת משמורת על האנה וקולין. האקסים היו מעורבים במאבק משמורת שנוי במחלוקת בעשור האחרון, וג'ון היה גלוי בנוגע להתנכרות לילדים שלו.

באוגוסט 2016, ג'ון גילה שהוא לא ראה את כל ילדיו יחד במשך שנים. "כולם נהגו לבוא אליי הביתה", אמר בידור הערב בזמן. "אתה יודע, זה היה נהדר, ואז מדלין וקארה פשוט הפסיקו להגיע, בסביבות 12 עד 13 [years old]. לא שאלתי את זה. הייתי בדיוק כמו, 'היי, תעשה מה שאתה רוצה, תהיה עם החברים שלך', ואז זה פשוט הפך להיות שהם לא באים".

הוא הסביר שהוא החליט להתמקד בבילוי זמן רב יותר עם המששים. הוא אמר שהוא לא ראה את מאדי וקארה "לעתים קרובות", והוסיף שהוא והתאומים "לא מדברים כרגע".

מאוחר יותר באותו החודש, מאדי וקארה שיתפו את הצד שלהן בסיפור ופתחו את ההתרחקות מאביהן – והכחישו שקייט מונעת מהילדים לראות את ג'ון. "הוא עושה רושם שמונעים ממנו, וזה מטורף", אמרה מאדי אֲנָשִׁים בזמן. "הוא צריך אולי להקדיש זמן לחשוב למה אנחנו לא רוצים לראות אותו, ואולי להבין שאם הוא אי פעם כן רוצה מערכת יחסים איתנו, לדבר עלינו בטלוויזיה זו לא הדרך לגרום לזה לקרות."

למרות המתח עם אביהם, נראה שהתאומים גדלו למבוגרים צעירים ומאושרים לחלוטין. מאדי וקארה רשומות כעת במכללות נפרדות.

המשך לגלול כדי להסתכל כיצד גם קארה וגם מאדי גדלו במהלך השנים בגלריה למטה.

קישור מקור