בקשתו של ג'פרי פשצל למשפט חוזר נדחתה בבית המשפט

לְשֶׁעָבַר ארוס בן 90 יום כוכב ג'פרי פאשל הופיע בבית המשפט ביום שישי, 24 ביוני, בקשר יכול לאשר. פסקל השתתף בדיון בעניינו לאחר שהגיש בקשה למשפט חוזר לאחר שנמצא אשם ונידון ל-18 שנות מאסר באשמת אלימות במשפחה.

בדיון נדחתה בקשתו למשפט חוזר וניתנו לו 30 יום לערער.

כפי ש בקשר דווח בעבר, פאשל, בן 44, הגיש בקשה למשפט חוזר בפברואר. ההגשה הגיעה ארבעה ימים לאחר עונשו של 18 שנים והרשעתו באשמת חטיפה בנסיבות מחמירות, תקיפה במשפחה והפרעה לשיחות חירום בגין תקרית לכאורה בה הייתה מעורבת ארוסתו לשעבר. קריסטן ווילסוןביוני 2019.

פסקל אחז בצווארה של ווילסון, הטיח את ראשה בקיר ו"סירב לתת לה לעזוב את מקום מגוריה" במהלך המריבה לכאורה, לפי התצהיר שהגיע לידי בקשר. במהלך מעצרו, אמר פאשל לשוטרים שהשיבו כי הפציעות הנראות לעין של וילסון היו למעשה "נגרמות מעצמן".

יליד טנסי עלה לכותרות בתיק האלימות במשפחה שלו שבועות ספורים לפני שערך את הופעת הבכורה שלו בריאליטי בעונה 4 של TLC ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. באותו זמן, הוא תיעד את סיפור האהבה שלו עם חברה למרחקים ארוכים, וריה מלינה. בסופו של דבר הזוג התארס בסיום העונה, אבל התיק התלוי ועומד בבית המשפט הוביל גם את פאשל וגם את יליד רוסיה, בן 30, שלא הוזמנו לצלם את הסיפור ב-2020.

פסקל אישר אז כי צרותיו המשפטיות הן שהובילו להיעדרותו מהמפגש ושמר על חפותו. "אני לא עצוב שלא הייתי בזה", אמר פאשל במהלך אינסטגרם לייב ביוני 2020. "המנטליות של להרחיק אותי מהכל בגלל שמישהו אמר משהו היא הדבר הכי אבסורדי ששמעתי בחיי. אני רוצה שהמשפט שלי יסתיים, וברגע שהמשפט שלי יסתיים, חיי ימשיכו. החיים שלי מתנהלים בסדר עכשיו, אל תחשוב שאני מתאפק בכלום. אבל זה ה'הוא אמר, היא אמרה שטויות'. אבל אני מוכן. הכנתי שיעורי בית, ואני – אני הייתי זה שהייתי שם, אתה יודע."

על רקע מקרה האלימות במשפחה ומשפטו, מלינה עברה מאז מרוסיה לארצות הברית ומתגוררת בביתו של פאשל בטנסי. היא נשמעה קולנית ברשתות החברתיות על תמיכתה בפאשל כשהוא נשאר במעצר במתחם הכליאה הצפון-מזרחי במאונטיין סיטי, טנסי. באפריל, היא יצאה לאינסטגרם כדי לשתף את החוויה שלה בביקורה של פאשל בכלא.

"הביקור הראשון היה כל כך מתיש רגשית, אבל זה היה שווה כל דקה בכל זאת. לשנינו הייתה אותה תחושה כמו בשדה התעופה ברוסיה, כשנפגשנו בפעם הראשונה. קפצתי ובכיתי כשהוא חייך והתלוצץ על כך שחיבק אותי כמו אבא שלי 🥹" מלינה כתבה בכיתוב שלה של סדרת תמונות אהובות שלה ושל הארוס שלה. "תכננתי לצאת לשידור ישיר אחרי הביקור, אבל לא מצאתי כוח לחלוק את זה איתך. הרגשתי שהדבר הטוב ביותר לבריאות הנפשית שלי הוא להתחבא באיזה מקום בלתי נראה, שבו אף אחד לא יכול לראות או לשמוע אותי ולהיפך".

באדיבות ג'פרי פאשל/אינסטגרם

"בסופו של דבר, אחרי שינה טובה ודיבור נעים עם המשפחה והחברים הקרובים שלי, אני מרגישה רעננה, התאוששה ומוכנה ליום השני לביקור שלי", המשיכה. "תודה רבה על כל התמיכה שלך. נדהמתי הבוקר עד כמה ההודעות שלך מתוקות ומתחשבות. הרבה אהבה והערכה 🙏🏻 #90dayfiance #geoffreyandvarya."קישור מקור