בראדלי קופר חושב על התמכרות לקוקאין בשנות ה-20 לחייו

במבט לאחור. ברדלי קופר משקף את היותו "מכור לקוקאין" ו"דיכאון" בשנות ה-20 לחייו.

ה כוכב נולד לשחקן, 47, היה שיחה קשה על עברו בזמן שהצטרף וויל ארנט, ג'ייסון בייטמן ו שון הייז לפרק של יום שני, 13 ביוני הפודקאסט שלהם, "Smartless." במהלך הפרק, בראדלי פתח לגבי מתי הבין כמה "אבוד" הוא מרגיש בתחילת הקריירה שלו.

הדיון התחיל כשבראדלי נזכר בהיותו בן 29 וניהל שיחה עם חברו הוותיק וויל, בן 52, על חוש ההומור החריף שלו.

החמרמורת כוכב אמר שהיה לו "אפס הערכה עצמית" באותה תקופה, והוסיף כי הוא חש שהבדיחות המרושעות והסרקזם שלו לא פוגעים. "לא חשבתי שאני פוגע במישהו, כי איך יכולתי אם אני חסר ערך?" הוא אמר.

Shutterstock

"הייתי כל כך אבוד… והייתי מכור לקוקאין, אתה יודע, זה היה הדבר השני", המשיך בראדלי. יליד פנסילבניה הוסיף שהוא גם "קטע את גיד אכילס שלי" מיד לאחר שעזב כינוי ב-2003, מה שהוסיף לסערה הרגשית שלו.

אז בראדלי נזכר שעבר ללוס אנג'לס כשהזמין את התפקיד של וויל טיפין כינוי. בעוד שהוא הופיע כדמות ראשית רק בשתי העונות הראשונות, היה לו תפקיד חוזר בעונה 3 והופיע כאורח מיוחד בעונה האחרונה.

השחקן המועמד לאוסקר אמר ששנותיו הראשונות בלוס אנג'לס גרמו לו להרגיש שהוא "חזר לתיכון". הוא הסביר, "לא יכולתי להיכנס לאף מועדונים, אף בחורה לא רצתה להסתכל עליי. הייתי בדיכאון מוחלט. זה לא היה ממש עד החמרמורתוהייתי בן 36 כשעשיתי החמרמורת."

"אז נאלצתי לעבור את כל הדברים האלה לפני שהתהילה בכלל השתלבה בקיום שלי ברמה היומיומית", אמר בראדלי. "אז כל מה שקרה לפני כל זה."

הוא המשיך לזכות את וויל על שיחה שלדעתו אפשרה לו את הרגעים הראשונים של מימוש עצמי, מה שהוביל אותו לשנות את התנהגותו.

"בהחלט עשיתי פריצות דרך משמעותיות בגיל 29 עד 33, 34, שם לפחות יכולתי לעמוד מול מישהו ולנשום ולהקשיב ולדבר", אמר בראדלי.

"זה היה מדהים לראות אותך במקום הזה ולראות אותך בנוח. שום דבר לא עשה אותי מאושר יותר," ה התפתחות עצורה אלום חלק עם בראדלי. "שימח אותי לראות אותך כל כך מאושר עם מי שאתה."

ה סמטת סיוטים השחקן הוסיף כי מגדל את בתו, לאה, עם אקס אירינה שייק עזר לו להישאר על המסלול במסע שלו לשיפור עצמי. "כל דבר מוצל לחלוטין על ידי או מובא בצבע מפואר על ידי העובדה שאני זוכה להיות אבא לבן אדם נפלא", אמר. "זה פשוט הדבר הגדול ביותר."

קישור מקור