בראד פיט, הבת שילה חולקות את "אותן התשוקות"

הצמד הכי מתוק! בראד פיט הוא אב גאה לשישה וחולק מערכת יחסים מיוחדת במיוחד עם בתו שילה ג'ולי-פיט. לצמד האבות והבת "באמת יש קשר בלתי שביר", אומר מקור סגנון חייםוהוסיפו שיש להם "אותן תשוקות".

"למרות מאבק המשמורת המתמשך בין בראד לאנג'לינה, הוא אמנם מבלה עם הילדים, אבל בסביבה פרטית", אומר המקורב על פעם בהוליווד של השחקן נפרד מהאשה לשעבר אנג'לינה ג'ולי, איתו הוא חולק את שילה, מדוקס, ויויאן, נוקס, זהרה ופאקס. "הוא מעדיף את זה ככה והוא קרוב במיוחד לשילה".

המקור ממשיך, "לזוג יש מערכת יחסים אוהבת, מהנה ואותנטית והם חתוכים מאותו בד".

בעוד יליד שוני, אוקלהומה, נפל על אהבתו לכל אחד מששת ילדיו, קרבתו לשילה נובעת מהרולודקס של תחומי עניין משותפים.

Shutterstock

"מנגנים יחד מוזיקה, צופים בסרטים ואמנות, ומעבירים הרבה מזמנם ביחד בסטודיו לאמנות שלו ביצירתיות", מסביר המקורב על הדברים שבראד ושילה נהנים לעשות ביחד.

בנוסף להערכתם המשותפת למוזיקה ולאמנות, ה עד אסטרה כוכבת תומכת בשילה במאמציה, כמוה תשוקה לריקוד.

"בראד אף פעם לא מפעיל לחץ על שילה ומעודד להגשים את חלומותיה", מוסיף המקור. "היא מרגישה בנוח לדבר עם אבא שלה על כל דבר."

הקשר ההדוק של בראד ושילה אינו מפתיע מכיוון שהשניים שופעים קווי דמיון. הצמד "מאוד דומים", אמר מקורב נפרד בקשר במרץ, והוסיף, "הם לא רק נראים דומים, אלא יש להם את אותו לב גדול. הם מאוד רחמנים ואוהבים. שניהם מאוד פתוחים, הם נהנים להכיר אנשים חדשים. נראה כי שילה קלט איכשהו את ההתנהגות של בראד במערב התיכון".

למרות שבראד מצליח לפנות זמן לראות את ילדיו, הוא לא רואה אותם "כמה שהוא רוצה", שיתף המקור אז, על רקע הגירושים המתמשכים שלו מאנג'לינה. הזוג לשעבר התחיל לצאת ב-2005 וקשר תשע שנים מאוחר יותר. הם הפסיקו את זה בספטמבר 2016 ופועלים לשמור על מערכת יחסים משותפים "חביבים", אמר מקור בעבר לָנוּ שְׁבוּעִי.

"שילו יכול להיות רק הגשר שהוא צריך כדי לתקן טוב יותר את מערכת היחסים שלו עם אנג'י", גילה המקור בקשר במרץ.

קישור מקור