בראד פיט "יוצאת בשביל הכיף" אחרי פיצול של אנג'לינה ג'ולי

חיי הרווקות האלה. בראד פיט "יוצא רק בשביל הכיף" שש שנים לאחר פרידתו מאשתו לשעבר אנג'לינה ג'וליאומר מקור בלעדית בקשר.

"בראד שומר על פרופיל נמוך לאחרונה", אומר המקורב. "הוא עשה הרבה עבודה פנימית לאחר שנפרד מאנג'לינה, והוא די מרוכז בעבודה ובמיזמים חדשים אחרים כרגע. הוא אוהב עיצוב ואדריכלות ונדל"ן ושוקע בדברים שגורמים לו להרגיש מאושר וסיפוק".

המקור מוסיף, "בראד החליט שהוא לא מעוניין במערכת יחסים מחויבת כרגע. הוא לא רוצה לצאת למקומות חמים ולהצטלם. נמאס לו לשפוט על כל צעד שהוא עושה".

בעוד שהוא "כמובן לא מתקשה לפגוש נשים", המקורב אומר שהוא עדיין "אין עניין להתיישב" ויש לו "הטוב משני העולמות" כרגע.

מאט ברון/שטרסטוק

בראד ואנג'לינה, בני 47, הכירו לראשונה ב-2004 על הסט של סרט האקשן המצליח שלהם מר וגברת סמית. לאחר Se7en כוכב גרוש גרוש ג'ניפר אניסטון בשנת 2005, הוא וה- Maleficent השחקנית התחילה לצאת ולבסוף התחתנה בצרפת באוגוסט 2014. בנובמבר 2016, אנג'י הגישה בקשה לגירושין מבראד, תוך ציון הבדלים בלתי ניתנים לגישור. הם הפכו רווקים באופן חוקי באפריל 2019 ובראד זכה למשמורת משותפת זמנית על ששת ילדיהם, מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומים ויויאן ונוקס ג'ולי-פיט, במאי 2021, בקשר אושר בזמנו.

עם זאת, הם נמצאים במאבק משפטי מבולגן מאז, כולל על היקב שלהם, Château Miraval, והמשמורת על ילדיהם הקטינים.

עם זאת, הילדים שלהם הם הדאגה העיקרית של בראד. סיפר ​​מקור Us Weekly ב-27 באפריל זוכה פרס האוסקר חושב שכן מלח השחקנית "לעולם לא תסכים למשמורת משותפת והיא הולכת להפסיק את השעון עד שהילדים יהיו בני 18", אבל "בראד לא יוותר על המאבק".

מלבד פעם… בהוליווד הדרמה המתמשכת של הכוכב עם בן זוגו לשעבר, ה רכבת קליע על פי השמועות, הכוכב יצא עם מספר נשים שונות במהלך השנים. אחד האחרונים היה עליה שוקטשהכחיש את השמועות מוקדם יותר השנה.

"הייתי כמו, 'אתה יודע שכולם חושבים שאנחנו יוצאים? ויש את כל העניין הזה, ועוקבים אחריי'", אמר עליה בראיון ב-9 בינואר עם הניו יורקר. "והוא אמר, 'אני מצטער. זה קורה. אם אתה מבלה איתי, זה קורה״. לא הייתה לו מודעות לכך [the speculation] בכלל."

קישור מקור