בראד פיט "כועס" שאין לו מערכת יחסים עם הבן מדוקס

משפחה מתוחה. בראד פיט הוא "סופר מוטרד" שאין לו מערכת יחסים עם בנו הבכור, מדוקס ג'ולי-פיט, אומר מקורב בקשר באופן בלעדי.

"הוא שלח לו מתנה ליום הולדתו ה-21 ופתק אוהב כמאמץ אחרון לתקן, אבל מעולם לא שמע בחזרה", אומר המקור על בראד, 58, לקראת יום ההולדת המהווה של מדוקס ב-5 באוגוסט.

המקורב המשיך והסביר שמערכת היחסים של בראד ומדוקס השתנתה באופן דרסטי במהלך השנים.

"כשמדוקס היה צעיר יותר, היה להם חיבור כל כך מיוחד", מוסיף המקורב. "בראד ומדוקס לא רק התחברו ברמה של אב-בן אוהב, אלא גם אינטלקטואלית".

"בראד מאוד מתגעגע למדוקס ומאוד קיווה לתקן את מערכת היחסים שלהם, אבל הוא פגע בקיר", הוסיף המקור.

ג'ון שירר / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

ה רכבת קליע הכוכב "ממש מתגעגע" למדוקס ו"ממש קיווה לתקן את מערכת היחסים שלהם", מסביר המקור, ומציין שבראד "פגע בקיר" במאמציו.

בנוסף למדוקס, ה מועדון קרב שחקן משתף ילדים פאקס, זהרה, שילה, נוקס ו ויויאן עם אשתו לשעבר אנג'לינה ג'ולי.

ה מלח השחקנית, בת 47, אימצה את מדוקס ב-2002, בזמן שפרסמה את הרומן שלה עם בראד ב-2005. הפאוור קאפל לשעבר קשרו קשר ב-2014 והגירושים שלהם הושלמו ב-2019. לאחר שהגירושים הוסדרו, האקסים המשיכו להיאבק בזה מחוץ לבית המשפט על משמורת.

מדוקס מסר עדות נגד אביו במהלך הליך המשמורת במרץ 2021, ו"זה לא היה מאוד מחמיא כלפי בראד", אמר מקור. Us Weekly. "הוא לא לגמרי שונא את בראד, אבל הוא אמר את האמת בתצהיר שנתן. הוא שמח שאבא שלו קיבל עזרה והוא פיכח עכשיו".

המקורב המשיך ואמר כי מדוקס היה "מאוד מגונן" על אמו והוא "ילד של אמא", במובן זה ש"הוא המבוגר ביותר ומבין את אנג'י טוב יותר מכל אחד".

בעוד שלבראד יש מערכת יחסים מתוחה עם מדוקס, נראה שיש לו מערכת יחסים קרובה יותר עם שילה, 16.

ב-1 באוגוסט, בראד העיר הערה נדירה על ילדיו בעודו משבח את כישרון הריקוד של שילה בהקרנת הבכורה של הסרט בלוס אנג'לס. "זה מעלה דמעה בעין, כן", אמר בידור הערב. "אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה. אני מר שתי רגל שמאל כאן."

גם יליד אוקלהומה סיפר ET שהוא "אוהב" כשהילדים שלו "מוצאים את הדרך שלהם, מוצאים דברים שהם מתעניינים בהם ופורחים".

שילה הראתה לראשונה את תנועות הריקוד שלה בסרטון TikTok ויראלי כעת ליצו'של "בערך הזמן הארור". חשבון מעריץ שהוקדש לנערה שיתף מחדש את הקליפ של הריקוד שלה במאי, מה שהותיר את משתמשי המדיה החברתית מתרשמים מכישורי ההיפ הופ האפיים שלה.

קישור מקור