בראד פיט מצטרף לאהבתה של הבת שילה לרקוד: ציטוטים

בראד פיט מצטרף לאהבתה של הבת שילה לרקוד: ציטוטים

בראד פיט מצא השראה לגלות את הרקדנית הפנימית שלו לאחר שהתפעל מהבת שילה ג'ולי-פיט סרטוני ריקוד מדהימים.

"ריקוד הפך לחלק מהעתיד שלי. או המתנה שלי", סיפר השחקן, בן 59 W המגזין בגיליון ההופעות הטובות ביותר שלהם שפורסם ביום שני, 9 בינואר, 2023.

כשנשאל אם אהבתו החדשה לפרסה הייתה לסרט החדש שלו בָּבֶל, בראד הגיב, "רק בחיים. מצאתי את עצמי נהנה קצת מריקוד לָאַחֲרוֹנָה."

אמנם לבראד אין שיר מיוחד שהוא רוקד איתו, אבל הוא הודה, "יש לי גילטי פלז'ר. מה הגרסה הספרדית של ג'ון סקדההדבר של שנות ה-90? אני לא יכול לעשות את זה צדק".

ה פעם בהוליווד נראה שהכוכב התכוון לסרט החלק והסקסי של ג'ון מ-1992 "Just Another Day". כשהמראיין ביקש מבראד לשיר כמה תיבות של המנגינה, הוא ענה בצחוק, "לעזאזל, לא. אני לא מתכוון לשיר. זו הסיבה שהפכתי לשחקן".

אהבתו של בראד לריקוד היא די הפתעה לאחר שטען בעבר כי לא היה לו שום נטייה כלפיה כאשר שטף את סרטוני הריקוד הויראלי של שילה בת ה-16. הוא שיתף בעבר הערה נדירה על הכישרון המדהים של בתו לאחר שגרות ההיפ הופ והפריסטייל שלה הפכו לתחושות TikTok.

"זה מעלה דמעה בעין, כן," רכבת קליע אמר שחקן בידור הערב בהקרנת הבכורה של הסרט בלוס אנג'לס ב-1 באוגוסט 2022. "אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה. אני מר שתי רגל שמאל", הוסיף תוך כדי צחוק על חוסר יכולת הריקוד שלו.

בראד גם התוודה שהוא "אוהב" כשששת ילדיו הוא חולק עם אשתו לשעבר אנג'לינה ג'ולי "למצוא את הדרך שלהם, למצוא דברים שהם מתעניינים בהם ולפרוח."

שילה קודם הראתה את תנועות הריקוד המדהימות שלה בשגרה ל ליצוהסרט "About Damn Time" של סרטון שהפך ויראלי דרך חשבון TikTok מעריץ במאי 2022. בפוסטים שלאחר מכן ראו אותה פורצת החוצה הסינגל "Shivers" ו "ווגאס" של פסקול.

סיפר ​​מקור בקשר במרץ 2022 ששילה הייתה "באמת טובה" בריקוד, והתייחסה לזה כ"אהבתה העיקרית כרגע". המקורב המשיך, "היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

"שילוח באמת יכול לזוז. אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר", הוסיף המקור.

לאחרונה, נראה כי שילה לקחה קצת השראה סגנונית מאביה, שכן היא התלבשה בגזרת באז קצרה דומה לזו שהוא לבש בה. מר וגברת סמית כשהיא מסתובבת עם אחותה זהרה בלוס אנג'לס בתמונות שפורסמו ב-8 בינואר 2023.

קישור מקור