בראד פיט 'נהנה' לצאת עם אינס דה רמון: רומנטיקה פנימית

אהבה חדשה. בראד פיט הוא "נהנה מכל רגע" מהרומן שלו עם אינס דה רמוןמספר מקורב בלעדית בקשר.

"השיחה ביניהם זורמת. הם מצחיקים אחד את השני", משתף המקור. "בראד בנפשו עם אינס."

המקורב מוסיף כי בראד, 59, "נמצא על ענן תשע" כשהוא לומד להכיר את מעצב התכשיטים.

ה אושן'ס Eleven שַׂחְקָן עורר לראשונה שמועות רומנטיות עם אינס, 29, לאחר שהשתתפו בהופעה של בונו יחד בלוס אנג'לס בנובמבר. הזוג נצפה כשהם נעימים זה לזה מחוץ למקום בזמן שהם בילו איתם סינדי קרופורדבעלה של הדוגמנית רנדה גרבר, שון פן ו ויוי נבו.

הם המשיכו להופיע יחד בפומבי בחודש הראשון לדייטים שלהם, ואינס ליוותה את בראד לאפטר פארטי הבכורה של סרטו החדש, בָּבֶלבדצמבר 2022.

זמן קצר לאחר היציאה הפומבית הראשונה שלהם יחד, סיפר מקורב באופן בלעדי בקשר זֶה האב לשישה "ממש אוהב" את התזונאית המוסמכת.

"יש הרבה מה לאהוב", שיתף המקור הנפרד בנובמבר. "היא מדהימה, חכמה, מצחיקה, אוהבת אמנות וארכיטקטורה והיא לא נבהלת ממנו בשום פנים ואופן."

המקורב ציין ש"הבעיה מספר אחת של בראד במפגש עם בנות" היא ש"התהילה שלו מפריעה", למרות שהוא לא חווה את הבעיה הזו עם אינס. "היא לא ביישנית, היא סופר בטוחה בעצמה והיא הולכת אחרי מה שהיא רוצה", חשף המקור. "היא מחבבת את בראד והיא לא הפכה את זה לסוד, מה שהוא מצא מרענן."

בזמן שהזוג נפגש דרך חברים משותפים, המקור הוסיף כי היא "יזמה את ההיכרות". המקורב המשיך, "הם ממש אוהבים אחד את השני והם נראים כמו התאמה מושלמת".

לפני הרומן שלה עם בראד, אינס נפרדה מהבעל המנוכר פול ווסלי בספטמבר לאחר שלוש שנות נישואים. נציג של הזוג לשעבר אישר את פרידתם וחשף כי אינס ופול, 40, חיו בנפרד לפני שהכריזו על הפרידה.

"ההחלטה להיפרד היא הדדית והתרחשה לפני חמישה חודשים. הם מבקשים פרטיות בשלב זה", אמר הנציג אֲנָשִׁים בזמן.

בינתיים, ה פעם בהוליווד השחקן היה מעורב רומנטית עם כמה נשים בעקבות הפרידה שלו מאשתו לשעבר אנג'לינה ג'ולי בספטמבר 2016.

לאחר שקשרה את הקשר ב-2014, אנג'לינה, 47, הגיש בקשה לגירושין מבראד אחרי עשור כזוג. שניהם מר וגברת סמית כוכבים הוכרזו רווקים עד אפריל 2019. עם זאת, הם עדיין בעיצומו של מבולגן מאבק משפטי על משמורת על ילדיהם ונכסים.

Shutterstock (2)

בראד ואנג'לה חולקים ילדים מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומים נוקס ו ויויאן. הוא נלחם כעת על משמורת משותפת על ילדיהם שהם קטינים, למרות שמדוקס, בן 21 ופאקס, בן 19, שניהם מבוגרים חוקיים ויכולים לבחור באיזו תדירות הם רואים כל אחד מההורים.

לא ברור עד כמה הרומנטיקה של בראד ואינס רצינית, אם כי מקורב סיפר בעבר בקשר ביולי כי הוא יליד אוקלהומה"בדיוק היכרויות בשביל הכיף."

"בראד שומר על פרופיל נמוך לאחרונה", שיתף המקור. "הוא עשה הרבה עבודה פנימית אחרי שנפרד מאנג'לינה, והוא די מרוכז בעבודה ובמיזמים חדשים אחרים כרגע. הוא אוהב עיצוב ואדריכלות ונדל"ן ושוקע בדברים שגורמים לו להרגיש מאושר וסיפוק".

המקורב הוסיף, "בראד החליט שהוא לא מעוניין במערכת יחסים מחויבת כרגע. הוא לא רוצה לצאת למקומות חמים ולהצטלם. נמאס לו לשפוט על כל צעד שהוא עושה".

קישור מקור