ברוכים הבאים לתוכנית Kim Open to Recovery של Plathville לאחר DUI

ברוכים הבאים לפלטוויל כוכב קים פלאת' הודתה כי היא "תרוויח" מלהשתתף בתוכנית להתאוששות מבוססת התנזרות בעקבות מעצרה בנהיגה בשכרות ב-20 באוקטובר, מסמכים שהושגו באופן בלעדי על ידי בקשר פרט.

מתצהיר הצו עולה כי אם לבני 10, 50, סימנה תיבה המאשרת את מחשבותיה על החלמה. באשר לתנאי שחרורה, איש הריאליטי נדרש להימנע מאלכוהול ולהימנע מפעילות פלילית, עולה מהתצהיר שהושג. באשר לתנאי שחרורה, איש הריאליטי בטלוויזיה נדרש להימנע מאלכוהול ולהימנע מפעילות פלילית.

מעצרו של פלאת' באוקטובר היה ביחס ל"תאונה של רכב יחיד" ב-10 ביוני. ההתנגשות התרחשה בסביבות השעה 23:52 באזור פורט ליאון דרייב בפלורידה. קצין משטרה היה עד לפלאת' עושה פנייה שמאלה לפני שרכבה "התהפך" ונחת על "גגו בתעלה (מלאה במים)". המסמכים כוללים כי "הנוסע/הנהג היחיד זוהה כקימברלי פלאת'". היא "עדיין הייתה במושב הנהג" כשעד ושוטר נוסף סייעו לה לצאת מהמכונית, לפי הדו"ח.

באדיבות משרד השריף של מחוז וואקולה

השוטרים במקום ציינו כי פלאת' "נראה היה שיכור והיה לו ריח חזק של משקה אלכוהולי שנפלט מנשימתה ומאדם".

האישה המטריארכת במצלמה הובהלה לחדר המיון, שם הועברה לאחר מכן לבדיקת דם מרצון. בעודה בחדר הבדיקה, קצין שאל את פלאת' "כמה היא הייתה צריכה לשתות הערב", והיא השיבה, "שתי מרגריטות 12 אונקיות".

לאחר שהואשם תחילה בנהיגה רשלנית תחת סוג המקרה "עבירת תנועה" במחוז וואקולה בקרפורד, פלורידה, האישום עודכן ב-8 בספטמבר לאישום תלוי ועומד.

דוח התקרית ציין שתוצאות בדיקות הדם של פלאת' התקבלו על ידי השוטרים ב-3 בספטמבר.

"תוצאות בדיקת הדם של גב' פלאת' היו .161 ו-.162 BAC [blood alcohol content.] השלמתי תצהיר צו על גב' פלאת' עבור DUI (נזק רכוש), 316.193.3c1 והוצאתי UTC עבור נהיגה לא זהירה", פירט קצין הדיווח אנתוני מושטו.

כוכבת הריאליטי הסגירה את עצמה לאחר שהוצא צו מעצרה ביחס לתקרית יוני. בקשר אישר בעבר כי Plath הואשמה ב-DUI עם תיאור של נזק לרכוש/פציעה אישית. היא שוחררה מהכלא אחר הצהריים של יום חמישי, 20 באוקטובר.

"היא הגיעה למשרד השריף כדי להסגיר את עצמה לצו מחוץ לסוכנות שלנו", אמר קצין מידע ציבורי במשרד השריף של מחוז וואקולה בקשר בהצהרה בעקבות מעצרה.

קים אמורה להופיע בבית המשפט ב-1 בדצמבר, במחוז וואקולה, פלורידה.

נציגי קים פלאת' לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.

קישור מקור