ברוקלין בקהאם צלי לאחר שאמר את הקריירה שלו כ'שף' העניק לו מכונית של 1.2 מיליון דולר

קרא. ברוקלין בקהאם נצלה לאחר שאמר שהקריירה שלו כ"שף" העניקה לו את המכונית שלו בסך 1.2 מיליון דולר.

TikToker ויראלי דניאל מק לאחרונה תפס את ברוקלין, בן 23, בזמן שהוא נסע ברחבי בוורלי הילס ב-McLaren P1 האדום שלו. דניאל, 24, – שמצלם את עצמו בקביעות שואל נהגים אקראיים איך הם משלמים על הרכבים היקרים שלהם – שאל את ברוקלין מה הוא עושה למחייתו.

"אממ, אני שף," אמר ברוקלין לאחר שזיהה לכאורה את המשפיע.

"אתה שף! בֶּאֱמֶת? אתה כמו השף הכי טוב בעולם?" שאל דניאל. דוד ו ויקטוריה בקהאםהבן של הגיב, "תנסה להיות!"

כשהקליפ נמשך, דניאל ביקש מברוקלין לשתף את "שם השף שלו", בעוד השף הגיב, "קוראים לי ברוקלין".

Shutterstock

ברוקלין שיתף אז את העצה שהוא ייתן למי שמנסים לצאת לעולם הקולינרי. "פשוט עקוב אחר התשוקה שלך. כל מה שעושה אותך מאושר, פשוט תמשיך לעשות את זה!" הוא אמר.

זמן קצר לאחר שדניאל פרסם את הסרטונים, המבקרים מיהרו למדור התגובות של הסרטון כדי לקרוא לטענתו של ברוקלין כיצד הוא מרוויח כסף.

"'מה אתה עושה למחייתך?' "ההורים שלי עשירים אז אני פשוט מרגשת", כתב אחד המשתמשים ברשתות החברתיות. אחר הוסיף, "'מה אתה עושה למחייתך?' 'נולדתי.'"

תגובת הנגד נמשכה כפי שמישהו אחר כתב, "נולד למשפחה מולטי-מיליונרית ועכשיו התחתן עם בת של מיליארדרים. אבל הוא שף!!”

בעוד שחלק ממשתמשי TikTok ציינו כי נראה שלברוקלין יש "קריירה שונה כל שנה אחרת", אחרים מיהרו להגן על תשובתו. "הוא באמת נראה כמו בחור נחמד שלא פוגע באף אחד, ובכל זאת אנשים צריכים להעיר שהוא נמצא במקום בו הוא נמצא רק בגלל אבא?" כתב אדם אחד.

ברוקלין הופיע בסרטון על רקע שמועות שאשתו, ניקולה פלץ, מסתכסך עם ויקטוריה, 48.

השערות שלשחקנית ולמעצבת האופנה שלה היו קצת דם רע החלו להסתחרר בתחילת אוגוסט לאחר מכן עמוד שישי דיווח כי הצמד "לא יכול לסבול אחד את השני ולא לדבר". המקור גם טען כי המתח ביניהם החל על רקע נישואיו של בוגר בייטס מוטל לברוקלין.

"הם לא דיברו איתו הרבה בחודשים האחרונים", דיווח פייג' סיקס, כשהמקור שלהם הוסיף כי יש "דרמה קטנונית ללא הפסקה" בתוך המשפחה.

ניקולה, בן 27, הכחיש שמועות על פיוד במהלך ראיון עם מגווןשפורסם ב-10 באוגוסט שחקנית הרובוטריקים: עידן הכחדה טענה שהשמועות התחילו לאחר שהחליטה ללבוש שמלת כלה של ולנטינו במקום אחת שעיצבה ויקטוריה.

"הלכתי וממש רציתי, ואז כמה חודשים לאחר מכן, היא הבינה שהאטלייה שלה לא יכולה לעשות את זה, אז הייתי צריכה לבחור שמלה אחרת. היא לא אמרה שאתה לא יכול ללבוש את זה; לא אמרתי שאני לא רוצה ללבוש את זה", נזכר ניקולה. "שם זה התחיל, ואז הם רצו עם זה."

ברוקלין הוסיפה, "למדתי שהם תמיד ינסו לכתוב דברים כאלה. הם תמיד ינסו להפיל אנשים. אבל כולם מסתדרים, וזה טוב".

קישור מקור