בריאן לונדרי מתוודה על הריגת גבי פטיטו בכניסה למחברת

בריאן לונדרי מתוודה על הריגת גבי פטיטו בכניסה למחברת

חודשים לאחר מותו בהתאבדות, בריאן לאונדריההודאה של הריגת ארוסה גבי פטיטו נחשף במילותיו שלו, כאשר תוכן המחברת שלו ששוחזר באוקטובר 2021 שוחרר על ידי חדשות פוקס ביום שישי, 24 ביוני.

"שמתי קץ לחייה", כתב וטען כי היא נפצעה בנפילה. "חשבתי שזה רחמן, שזה מה שהיא רצתה, אבל אני רואה עכשיו את כל הטעויות שעשיתי. נכנסתי לפאניקה. הייתי בשוק." בני הזוג, שהיו בטיול חוצה-קאנטרי, נראו לאחרונה יחד בקמפינג ליד הפארק הלאומי גרנד טיטון של ויומינג בסוף אוגוסט 2021.

גופתה של גבי נמצאה קבורה ליד אתר הקמפינג המפוזר שלהם ב-19 בספטמבר 2021, והמשרד של חוקר מקרי המוות במחוז טיטון קבע שהיא מתה מחנק ידני. הנתיחה שלהם גם גילתה שהיא מתה שלושה עד ארבעה שבועות לפני שהתגלו שרידיה.

המחברת של בריאן נמצאה בתוך התרמיל שלו, שהתגלה בפארק הסביבתי Myakkahatchee Creek בפלורידה ב-20 באוקטובר 2021. שרידיו נמצאו למחרת. דו"ח של חוקר רפואי במחוז סרסוטה שפורסם ב-14 בפברואר 2022, קבע שהוא מת מפצע ירי בראשו.

ברישום המחברת של בריאן, הוא טען שגבי נפצעה בזמן שהם חזרו למחנה שלהם, והוא לא ידע איך לעזור לה. "מהר בחזרה למכונית שלנו בניסיון לחצות את הנחלים של ספריד קריק לפני שחושך מכדי לראות, קר מדי. אני שומע התזה וצרחה. בקושי ראיתי, לא מצאתי אותה לרגע, צעקתי את שמה. מצאתי אותה נושמת בכבדות מתנשפת בשמי, היא הייתה קר קפוא", כתב. בריאן הוסיף שהיא "רטובה" והטמפרטורה "ירדה לקפיא".

"כשהוצאתי את גבי מהמים, היא לא יכלה להגיד לי מה כאב. הייתה לה בליטה קטנה על המצח שבסופו של דבר התגברה. הרגליים שלה כואבות, פרק היד שלה כאב. אבל היא קפאה, רעדה בעוצמה. בזמן שנשאה אותה, היא השמיעה ללא הרף קולות של כאב. כשהיא שוכבת לידה, היא אמרה קצת חלוף בין טלטולים אלימים, מתנשף מכאב, מתחנן שיפסיק לכאב שלה," המשיך בריאן.

"אני לא יודע את היקף הפציעות של גבי (סיק). רק שהיא סבלה מכאבים עזים. שם קץ לחייה, חשבתי שזה רחמן… אבל מהרגע שהחלטתי, הורדתי את הכאב שלה, ידעתי שאני לא יכול להמשיך בלעדיה", הוסיף.

לאחר מכן כתב בריאן, "אני מסיים את חיי לא בגלל פחד מעונש, אלא בגלל שאני לא יכול לסבול עוד יום בלעדיה. איבדתי את כל העתיד ביחד, כל רגע שיכולנו להוקיר", והוסיפה, "אני מצטער על האובדן של כולם. בבקשה אל תקשה על המשפחה שלי, הם איבדו בן ובת. הילדה הכי נפלאה בעולם. גבי, אני מצטער."

אם אתה או מישהו שאתה מכיר נמצא במצוקה רגשית או שוקל להתאבד, התקשר למוקד קו החיים הלאומי למניעת התאבדויות ב-1-800-273-TALK (8255).

קישור מקור