בריאנה דז'סוס מתגרה בג'נל אוונס MTV Return

האם הבסטיז שוב ביחד? אמא מתבגרת: הפרק הבא כוכב בריאנה דה-ז'סוס שיתפה פרטים על חברתה וקודמתה אמא מתבגרת 2 costar ג'נל אוונסאפשר לחזור לסדרת MTV החדשה בראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"היא חוזרת לשנייה מהירה וזה היה נהדר שהיא באה למסיבה שלי", אומרת בריאנה, בת 28, בלעדית בקשר תוך כדי קידום בכורת הסדרה הקרובה של אמא מתבגרת: הפרק הבא. "אבל כן, אני לא יודע אם היא תחזור בפרקים הבאים, אבל זה משהו שכולנו פשוט נצטרך לחכות ולראות."

ג'נל, בת 30, ובריאנה התחברו זמן קצר לאחר שיליד פלורידה יצר אותה אמא מתבגרת 2 הופעת בכורה ב-2017 לאחר תקופה קצרה אמא מתבגרת 3ולאחר מכן נשארו חברים לאחר עזיבתה של ג'נל את התוכנית ב-2019. עם זאת, המעריצים נשלחו לטירוף כאשר הטיזר טריילר לעונה 1 הקרובה של אמא מתבגרת ספין-אוף, אמא מתבגרת: הפרק הבאהודח ב-12 באוגוסט בגלל שג'נל הופיעה קצרה.

"ג'נל רצתה לבוא", אמרה בריאנה בקליפ, בסצנה שנראה היה שצולמה במהלכה מסיבת "ניצחתי". שהתרחש בחודש מאי. הסצנה נחתכה אז לבריאנה ו אמא מתבגרת: הפרק הבא costar ג'ייד קלינ מברכת את ילידת צפון קרוליינה כשהיא יצאה ממכונית משותפת כשהיא לבושה בחולצה ורודה ארוכת שרוולים וחותלות בהדפס נמר עם שני פסים ורודים לוהטים בצד.

Shutterstock (2)

נראה שג'נל תופיע קצרה בעונה הקרובה במהלך פרק שצולם במהלך הטקס של בריאנה, אותו זרקה זמן קצר לאחר ששופט פיטר את לשעבר שלה. אמא מתבגרת 2 costar קיילין לוריתביעת לשון הרע נגדה. כדי לחגוג את הניצחון המשפטי, בריאנה אירחה מסיבה עם נושא "תיק סגור".

ביום רביעי, 24 באוגוסט, ג'נל אישרה שבזמן שהיא מנהלת מגעים עם אולי חזרה במשרה מלאה לתוכנית, היא בסופו של דבר סירבה. "אני לבד החלטתי לדחות את התנאים במסגרת ההסכם כדי להמשיך ולהמשיך בבחירות קריירה אחרות", אמרה ג'נל, בת 30, באמצעות המנהל שלה, אוגוסט קין. "בהתבסס על התנאים, זה לא היה עולה בקנה אחד עם ההזדמנויות הנוכחיות שלי. בלי לשמור טינה. אני מעריך את MTV והמפיקים על שכללו אותי, רק ויברציות נהדרות לבנות".

ג'נל עשתה את הופעת הבכורה שלה ב-MTV 16 & בהריון עונה 2 בשנת 2010. היא הפכה לחלק מהקאסט המקורי של אמא מתבגרת 2שהיה ספין-אוף למקור אמא נוער OGבשנת 2011. בשנת 2022, MTV הודיעו שהם ימזגו את הקאסטים של שניהם אמא מתבגרת 2 ו אמא נוער OG ליצור סדרה חדשה, אמא מתבגרת: הפרק הבא.

"מציגים… אמא מתבגרת: הפרק הבא!" חשבון הטוויטר הרשמי של הזיכיון נחשף ב-18 במאי. "אנחנו מביאים אמא נוער OG ו אמא מתבגרת 2 ביחד לאמא אחת של הופעה".

יחד עם בריאנה וג'ייד, בני 25, שאר בני הזוג אמא מתבגרת: הפרק הבא צוות שחקנים בעונה 1 יכלול אמא נוער OG כוכבים ענבר פורטווד, קטלין בלטיירה (לבית לואל), צ'יין פלויד ו מאסי מקיני (לבית Bookout) וכן אמא מתבגרת 2 כוכבים לאה מסר ו אשלי ג'ונס.

אמא מתבגרת: הפרק הבא בכורה ב-MTV ביום שלישי, 6 בספטמבר בשעה 20:00 ET.

קישור מקור