ברידג'ט מרקורד, הולי מדיסון 'חולה' צופה ב'בנות ליד'

פתיחת פצעים ישנים. דוגמניות פלייבוי לשעבר הולי מדיסון ו ברידג'ט מרקורד צפו מחדש בימיו בתוכנית בנות ליד, והחוויה עשתה לבריג'ט "חולה" בבטן.

"הולי הזהירה אותי ששלושת הפרקים הראשונים היו ממש קשים לצפייה. וכשהיא אמרה את זה, חשבתי שהיא פשוט התכוונה, כאילו, פשוט להתרגל לראות אותם שוב, וברגע שאתה עובר שלושה פרקים, אתה בסדר", אמרה ברידג'ט, בת 48, לצד הולי בראיון משותף עם ה "סקופ עסיסי עם הת'ר מקדונלד" פודקאסט ביום שלישי, 16 באוגוסט. "רק צפיתי בהם לא אתמול בלילה אלא בלילה הקודם. ואני עדיין בטראומה… אני לא יכול לישון, בכיתי."

אז סיפר יליד אורגון למארח הת'ר מקדונלד שהיא כועסת על "האופן שבו הוצגנו".

"הם גורמים לזה להיראות כאילו ברידג'ט משבצת משקאות לכל החברים החדשים למשחק כדי לבלבל אותם לצילומים שלהם למחרת, כי היא מקנאה", הגנה הולי, בת 42, על השחקנית לשעבר שלה. "זה בכלל לא מה שהיא אמרה, אבל הם גזרו ומדביקים את זה. אז זה נראה כאילו היא ממש מנסה, כאילו, לדחוף לכולם יריות לפנים כי היא רוצה לחבל. ואני חושב שזה מבולגן וגבולי לא חוקי".

לפני שיצאה רשמית עם יו הפנר ב-2002, לבריג'ט היו שאיפות חזקות להפוך לחברת השנה למשחק של המותג, והיא הרגישה שההפקה מעמידה את שאיפתה נגדה.

"הם פשוט לקחו את זה, גרמו לזה להיראות כאילו אני לועגת לכל מי שהגיע, שאני סתם הכלבה הקנאית הזאת, שאני משכרת אנשים ומחבלת בתמונות שלהם", אמרה. "וגם דברים קטנים. היו דברים קטנטנים שבהתחלה כשצפיתי בו לראשונה, הייתי כמו 'אוי, הם רק מנסים להצחיק בעריכה'".

הסדרה, שרצה מ-2005 עד 2010, שודרה במשך שש עונות והציגה גם בוגרים עמיתים, קנדרה ווילקינסון ו קריסטל הפנר. באפריל 2022, הדוגמניות לשעבר פתחו על החוויה שלהן באחוזת פלייבוי דרך סדרת המסמכים האפלה של A&E, סודות פלייבוי.

אחוזת פלייבוי אינה זרה להאשמות על התעללות. בסרט התיעודי, הולי תיארה סביבה "כמו כת" וחשפה שהיא מרגישה "מתקלקלת" להאמין שיו הוא "בחור ממש טוב". קריסטל, שהיתה נשואה ליו מ-2012 והייתה יחד עם ה פלייבוי מייסד עד מותו ב-2017, גם חשפה בעבר שהיא "מרפאה" מטראומות "עבר" מתקופתה באחוזה.

ריצ'רד יאנג/שטרסטוק

המגזין מסר בעבר הצהרה בנוגע להאשמות כלפי E! חֲדָשׁוֹת בינואר 2022. "אנו סומכים על נשים וסיפוריהן ותומכים מאוד באנשים שהגיעו לחלוק את חוויותיהם בסרט התיעודי הזה", נכתב בהודעה. "אחרי כמעט 70 שנה בעסקים, ישנם מרכיבים רבים בהיסטוריה הארוכה של פלייבוי שאנו גאים בהם מאוד, ויש אלמנטים שאנו מוצאים שאינם ראויים לעקרונות שלנו."

קישור מקור