בריטני ספירס מטילה את קווין פדרליין על הערות על בנים

משיב מלחמה. בריטני ספירס הטיחה את בעלה לשעבר קווין פדרליין על כך שטענה בפומבי שהיא לא ראתה את בניהם, שון פרסטון וג'יידן ג'יימס פדרליין, מזה זמן מה.

"עצוב אותי לשמוע שבעלי לשעבר החליט לדון במערכת היחסים ביני לבין ילדיי", כתבה אמנית "תן עוד" בת ה-40 באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה בשבת, 6 באוגוסט. "כפי שכולנו יודעים, לגדל נערים מתבגרים אף פעם לא קל לאף אחד. זה מדאיג אותי העובדה שהסיבה מבוססת על האינסטגרם שלי. זה היה הרבה לפני אינסטגרם. נתתי להם הכל. רק מילה אחת: פוגע. אני אגיד את זה. אמא שלי אמרה לי, 'אתה צריך לתת אותם לאבא שלהם'. אני משתף את זה כי אני יכול."

לאחר מכן, בריטני עקבה אחר הצהרתה על ידי שיתוף פוסט נפרד דרך אינסטגרם באותו יום.

"תזכורת שהטראומה והעלבונות שמגיעים עם התהילה והעסק הזה משפיעות לא רק עליי אלא גם על הילדים שלי!!!! אני רק בן אדם, ועשיתי כמיטב יכולתי", כתבה.

ההתבטאויות הפומביות של בריטני הגיעו רק שעות אחרי דואר יומי דיווח כי קווין, 44, טען בסדרת ראיונות ל-ITV ששון, 16, וג'יידן, 15, לא ראו את אמא שלהם כבר כמה חודשים.

באדיבות בריטני ספירס/אינסטגרם

"הבנים החליטו שהם לא רואים אותה עכשיו", טען קווין, לפי הרשת. "עברו כמה חודשים מאז שראו אותה. הם קיבלו את ההחלטה לא ללכת לחתונה שלה".

לא רק זה, אלא שרקדן הגיבוי לשעבר גם ציין כי הוא מאמין שהשמרנות בריטני הושמה "הצילה" אותה, והוא טען עוד שהתמונות החושפניות שבריטני שיתפה באמצעות אינסטגרם השפיעו על בניהם המתבגרים.

"אני מנסה להסביר להם, 'תראו, אולי זו רק עוד דרך שהיא מנסה לבטא את עצמה", טען קווין שהוא אמר לילדים שלהם. "אבל זה לא מוריד מהעובדה מה זה עושה להם. זה קשה."

בפברואר 2008, זמרת "הקרקס" הופקדה על ידי אביה. ג'יימי ספירסשבסופו של דבר הסתיימה 13 שנים מאוחר יותר בנובמבר 2021. בריטני וקווין היו נשואים מספטמבר 2004 עד שנפרדו בנובמבר 2006. מאוחר יותר הם סיימו את גירושיהם ביולי 2007.

זמן קצר לאחר שהאמן "טוקסיק" קרא לאקס שלה באינסטגרם, בעלה, סם אסגרי, הגן על אשתו באמצעות הסטוריז שלו באינסטגרם. בריטני וסם, 28, התחתנו לאחרונה ב-9 ביוני לאחר שיצאו במשך יותר מחמש שנים.

"להבהיר, אשתי מעולם לא פרסמה סלפי עירום מלבד הישבן שלה, שהוא די צנוע בימינו", פני בובה כתב שחקן. "אין שום תוקף לאמירה שלו לגבי התרחקות הילדים, וזה חוסר אחריות להצהיר את האמירה הזו בפומבי. הבנים חכמים מאוד ויהיו בני 18 בקרוב כדי לקבל החלטה משלהם ואולי בסופו של דבר יבינו שהחלק ה'קשה' היה שיש לו אבא שלא עבד הרבה יותר מ-15 שנה כמודל לחיקוי".

סם המשיך, "רכבת הרוטב של קווין תסתיים בקרוב, מה שמסביר כנראה את העיתוי של ההצהרות הפוגעות האלה. אני לא מכיר אותו אישית ואין לי שום דבר נגדו מלבד [from] שהוא בוחר להשמיץ את אשתי. דמותו מתגלה על ידי [the] אישור 13 השנים האכזריות [conservatorship]ונאמנותו לג'יימי מעידה על אישורו ב [the] גם זמן התפיסה שלו. דברים שנחשבים כיום לבעיות והתנהגות נורמלית שהתמודדו בקלות עם טיפול או דרכים אחרות הוגדלו כדי להצדיק עונש מאסר של 13 שנים [sic] … לא אתייחס לעניין הזה שוב חוץ מאשר לומר שיש לי עבודה."

יליד איראן סיכם את הצהרתו בסטורי נפרד באינסטגרם בכתיבת התייחסות לרגע הידוע לשמצה שבו השחקן וויל סמית סטירה כריס רוק על הבמה באוסקר 2022.

"אני מאחל לו את הטוב ביותר ומקווה שתהיה לו השקפה חיובית יותר בעתיד לטובת כל המעורבים", הוסיף. "אבל לעת עתה: שמור את השם של אשתי מחוץ לפה שלך."

קישור מקור