בריטני ספירס מתגרה בצעיף חתונה בתמונה חדשה במהלך ההריון

הנה באה הכלה! בריטני ספירס שיתפה תמונה של רעלת החתונה שלה במהלך האירוסין וההריון שלה עם תינוק מספר 3, הראשון שלה עם הארוס סם אסגרי.

"מכירים את וונדי!!!" האמנית "Hit Me Baby One More Time", בת 40, כתבה את פוסט קרוסלת האינסטגרם שלה בשבת, 7 במאי, ובו תמונה של החתול שלה יושב על חומר לבן ולבן. "הגיע זמן MEOW בנים ובנות. וכן, זו הצעיף לשמלת הכלה שלי!!!”

בריטני פרסמה את הצילום רק יומיים לאחר ששיתפה עוד תמונות מרעישות של עצמה עירומה לחלוטין. בתמונות, כוכבת הפופ הרימה את הגור המקסים שלה, סוייר, כשהיא פוזתה ללא בגדים, והוסיפה אימוג'י יהלום שיכסה את ישבנה החשוף העליון, לכאורה כדי להימנע מהפרת המדיניות של אינסטגרם ללא עירום.

ב-11 באפריל, הזמרת "טוקסיק" הודיעה על הריונה השלישי באמצעות אינסטגרם. היא חולקת את הבנים שון פרסטון פדרליין וג'יידן פדרליין עם בעלה לשעבר קווין פדרליין. זה מציין את הילד הראשון של בריטני עם סם, 28.

"ירדתי כל כך הרבה במשקל כדי לצאת לטיול שלי במאווי רק כדי לעלות אותו בחזרה", כתבה ילידת מיסיסיפי באותו יום, אפילו כינתה את סם "בעלה" בכיתוב שלה. "חשבתי, 'וואי… מה קרה לבטן שלי???' בעלי אמר, 'לא, את בהריון אוכל, טיפשי!!!' אז, עשיתי בדיקת הריון…ואהההה טוב… אני יולדת."

באדיבות בריטני ספירס/אינסטגרם

בריטני המשיכה לציין ש"אם יש שניים" תינוקות שמתפתחים, היא "עלולה פשוט לאבד את זה". היא גם ציינה שהיא לא "תצא כל כך הרבה" מתוך רצון ליותר פרטיות.

"זה קשה כי כשהייתי בהריון, היה לי דיכאון סביב הלידה", הוסיפה זוכת פרס הגראמי, בהתייחס לעברה. "אני חייב לומר שזה נורא לחלוטין. נשים לא דיברו על זה אז. יש אנשים שחשבו שזה מסוכן אם אישה מתלוננת כך עם תינוק בתוכה. אבל עכשיו, נשים מדברות על זה כל יום. תודה ישוע, אנחנו לא צריכים לשמור את הכאב הזה בסוד שמור. הפעם אני אעשה יוגה כל יום!!! מפזרים המון שמחה ואהבה!!!”

באותו יום, סם הרהר בהריון של ארוסתו בפוסט שלו באינסטגרם.

"נישואים וילדים הם חלק טבעי ממערכת יחסים חזקה מלאה באהבה וכבוד", כתב. "אבהות היא משהו שתמיד ציפיתי לו ואני לא מתייחס בקלות. זו העבודה הכי חשובה שאעשה אי פעם".

אייקון הפופ ויליד איראן נפגשו באוקטובר 2016 על הסט של הקליפ שלה לשיר שלה "Slumber Party" והם התחילו לצאת זמן קצר לאחר מכן. כמעט חמש שנים לאחר מכן, הזוג הודיע ​​על אירוסיהם באמצעות מדיה חברתית, כאשר בריטני שיתפה סרטון אינסטגרם שלה ושל סם בספטמבר 2021.

בקליפ, הזמרת "Gimme More" הראתה את טבעת האירוסין שלה עם כיתוב הסרטון, "אני לא יכול להאמין לזה".

קישור מקור